Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Jogi előadó / jogtanácsos

Taksony

2022. július 21.

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Társasági jog
    Társasági jog

Feladatok

  • Kapcsolattartás a hatóságokkal és az anyacéggel a jogi osztály tagjaként,
  • rendszeres auditok tartása a megfelelőség érdekében, szükség esetén beavatkozás, valamint az ezzel kapcsolatos intézkedések koordinálása,
  • riportok készítése az auditokról,
  • hatósági ellenőrzések koordinálása, előkészítése,
  • a dolgozók rendszeres oktatása,
  • a Sales terület teljeskörű jogi támogatása.

Elvárások

  • Jogi egyetemi végzettség,
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • általános jogi ismeretek megléte (szerződések),
  • adatvédelmi szakismeretek, adatvédelem iránti érdeklődés,
  • társalgási szintű angol és / vagy német nyelvismeret,
  • utazási hajlandóság a telephelyek között,
  • önálló, precíz munkavégzés.

Előny

  • Szakvizsga megléte.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (prémium), Szakmai kihívások nemzetközi környezetben, Továbbképzések, tréningek,

13. havi alapbér
Cafetéria juttatás
Home office lehetőség
Színvonalas munkahelyi étkező

Belépés időpontja: Azonnal