Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Jogtanácsos

2024. június 14.

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
    hibrid

Feladatok

Formáld a jövőt
  • A társaság jogszerű működésének támogatása,
  • jogszabályi változások figyelemmel kísérése, a gyakorlatba történő átültetésről összefoglalók készítése,
  • szerződések véleményezése, elkészítése, módosítása, megszüntetése,
  • HR részleg támogatása munkajogi esetek kapcsán,
  • társasági joggal kapcsolatos feladatok ellátása,
  • adatvédelem
  • egyéb, a társaság működése során felmerült, jogi szaktudást igénylő feladat ellátása,
  • belső szabályzatok elkészítésében való aktív részvétel, szakmai támogatás nyújtása,
  • oktatások nyújtása a kollégák számára
  • a társaság perbeli képviselete, külső jogi tanácsadó irodával való együttműködés, az anyacég jogi osztályával való kapcsolattartás.

Elvárások

mire szükséged van a sikerhez
  • jogi egyetemi végzettség
  • szakvizsga megléte
  • 5-8 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • általános jogi ismeretek megléte
  • társalgási szintű angol és / vagy német nyelvismeret
  • önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

13. havi alapbér
Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Cafetéria juttatás
Home office lehetőség

About KUKA

Belépés időpontja: Azonnal