Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Létesítmény menedzsment
    Létesítmény menedzsment
  • Diák munkák
    Diák munkák

Feladatok

  • árajánlatok kérése,
  • anyagbeszerzés,
  • épület-és gépkarbantartással kapcsolatos nyilvántartások naprakész vezetése,
  • gépkocsipark kezelése, nyilvántartása (szervizek, tisztítás, gumicserék).

Elvárások

  • folyamatban lévő aktív nappali tagozatos mérnöki tanulmányok (BSc és MSc egyaránt),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • érdeklődés épület üzemeltetés, gépkarbantartás és szervizelés iránt,
  • számítástechnikai ismeretek (MS Office),
  • önálló- és csapatmunkára való készség,
  • terhelhetőség,
  • jó kommunikációs képesség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • rugalmasság, csapatszellem.

Amit kínálunk

Remek csapat, jó hangulat, új technológiák megismerése, épület-és gépkarbantartási ismeretek, kommunikációs-, együttműködési- és szervező készség fejlődése.

Szakmai gyakorlatnak megfelelő juttatás
Stabil, hosszú távú gyakorlati hely
Diploma megszerzése után állásajánlati lehetőség
Diplomamunka elkészítésének lehetősége

Belépés időpontja: Azonnal