Kérjük, válasszon országot:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Kontrolling gyakornok

2021. október 8.

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Controlling
    Controlling
  • Gyakornok hallgató
    Gyakornok hallgató

Feladatok

  • SAP használata, költségstruktúra megismerése, annak elemzése,
  • belső riportálás, kimutatások, statisztikák készítése,
  • piaci kutatási feladatok.

Elvárások

  • Folyamatban lévő aktív nappali tagozatos gazdasági tanulmányok,
  • angol nyelv minimum társalgási szintű ismerete,
  • magabiztos Excel ismeretek,
  • erős folyamatszemlélet,
  • önálló, proaktív munkavégzés,
  • heti legalább 24 órás munkavégzés vállalása minimum egy éven át.

Előny

  • Német nyelvtudás.

Amit kínálunk

A széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség mellett

Szakmai gyakorlatnak megfelelő juttatás
Stabil, hosszú távú gyakorlati hely
Nemzetközi környezet

Belépés időpontja: Azonnal