Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Könyvelés
    Könyvelés
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása SAP-ban,
  • havi és éves számviteli zárásban való részvétel, elhatárolások, egyeztetések és egyéb zárlati teendők, illetve zárlati könyvelések,
  • magyar jogszabályok szerinti éves beszámoló elkészítésében való közreműködés,
  • riportok, jelentések készítése,
  • részvétel az auditok előkészítésében és lebonyolításában.

Elvárások

  • felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség,
  • minimum 3-5 év szakmai gyakorlat,
  • aktív angol vagy német nyelvismeret,
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • magabiztos Excel felhasználói ismeretek,
  • rendszerszemlélet,
  • terhelhetőség, megbízhatóság, határozottság,
  • pontos, precíz, önálló munkavégzési képesség.

Előny

  • mérlegképes végzettség,
  • SAP felhasználói ismeretek.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
13. havi alapbér
Cafetéria juttatás
Nemzetközi környezet
Home office lehetőség
Továbbképzések, tréningek

Belépés időpontja: Azonnal