Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Marketing és kommunikációs gyakornok

Taksony

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Marketing és kommunikáció
    Marketing és kommunikáció

Feladatok

  • Rendezvényszervezésben, rendezvényeken való részvétel (állásbörzék, belső dolgozói rendezvények, Fejlesztők Délutánja, Modern Gyárak Éjszakája, Tudományok Fővárosa, stb.),
  • belső vállalati kommunikáció támogatása (hirdetmények, jubileumok, intranet),
  • Employer Branding tevékenység támogatása,
  • támogatási és CSR projektekben való aktív részvétel,
  • adminisztrációs tevékenységek és egyéb, ad hoc marketingfeladatok ellátása.

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony (PR / marketing / szervezeti vagy közéleti kommunikáció / közgazdász szakon),
  • érdeklődés a marketing / belső kommunikáció / sales / PR iránt,
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete, magabiztos használata,
  • önálló munkavégzésre való képesség, kreativitás,
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • utazási hajlandóság,
  • heti legalább 24 órás munkavégzés és minimum 6 hónap munkaviszony vállalása.

Amit kínálunk

Nemzetközi vállalati háttér, Vállalati mobiltelefon, Stabil, hosszú távú gyakorlati hely, Széleskörű tapasztalatszerzés, Azonnali kezdés,

Home office lehetőség
Céges laptop
Diplomamunka elkészítésének lehetősége

Belépés időpontja: Azonnal