Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Minőségirányítás
    Minőségirányítás
  • Regular/ Permanent/ Full-time
    Regular/ Permanent/ Full-time

Feladatok

  • vevői és beszállítói auditok lebonyolításában való aktív részvétel,
  • minőségügyi mérőszámok folyamatos követése és kiértékelése,
  • jelentések készítése statisztikai módszerek felhasználásával,
  • vevői reklamációk kezelése (8D), elsőminta folyamat koordinálása, területhez tartozó mérőeszköz-felügyelet,
  • heti belső nem megfelelőségek csökkentésére való javaslattétel, beleértve az okok feltárását és a javító, illetve a megelőző intézkedések bevezetését. Belső auditok előkészítése,
  • levezetése, kiértékelése, az éves auditterv szerint.
  • a hozzátartozó részleg minőségellenőreinek napi koordinálása, támogatása és ellenőrzése,
  • folyamatok, eljárások készítése és felügyelete, gyártási folyamatok fejlesztésében aktív részvétel.

Elvárások

  • gyártó vállalatnál szerzett legalább 5 éves tapasztalat,
  • gépészmérnök végzettség,
  • minimum 3 éves vezetői tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • angol tárgyalóképes nyelvismeret.

Előny

  • minőségbiztosítási szakmérnök végzettség,
  • hegesztőmérnök végzettség.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Cafetéria juttatás
13. havi alapbér

Belépés időpontja: Azonnal