Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Minőségbiztosítási mérnök (mechanikus)

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Mérnökség
    Mérnökség
  • Határozatlan idejű
    Határozatlan idejű

Feladatok

  •  minőségbiztosítási csoportvezető napi munkájának támogatása,
  • vevői reklamációk kezelése,
  • elsőminta jegyzőkönyvek, dokumentációk készítése,
  • termékminőség fejlesztésben való aktív részvétel,
  • belső nem megfelelőségek csökkentésére való javaslattétel, beleértve az okok feltárását,
  • aktív részvétel a javító, illetve a megelőző intézkedések bevezetésében,
  • minőségügyi projektek tervezése, lebonyolítása, utókezelése,
  • vizuális ellenőrök koordinálása (NDT koordinátor), rendszeres és eseti hegesztéstechnológiai belső oktatások tartása az ellenőröknek, hegesztési hozaganyagok dokumentációs megfelelőségének ellenőrzése,
  • minőségügyi támogatás nyújtása a gyártási folyamatokhoz és projektekhez,
  • szükség esetén új belépők, átképzésben résztvevő munkavállalók oktatása, éves ismétlődő oktatások tartása.

Elvárások

  • felsőfokú oktatás keretében szerzett műszaki végzettség,
  • 1-3 éves hasonló területen, gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat,
  • minőségügyi technikák ismerete (FMEA, APQP, 8D, 5W, Ishikawa, Pareto),
  • jó kommunikációs képesség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • rugalmasság, terhelhetőség, csapatszellem.

Előny

  • Európai és Nemzetközi Hegesztőmérnöki diploma (EWE/IWE) vagy Európai és Nemzetközi Hegesztőtechnológus (EWT/IWT) képzés,
  • VT, PT tanúsítvány,
  • angol vagy német kommunikációs szintű nyelvismeret,
  • audit folyamatokban szerzett jártasság.

Amit kínálunk

• szakmai kihívások • prémiumrendszer • céges mobiltelefon, céges laptop • továbbképzések, tréningek

Nemzetközi környezet
13. havi alapbér
Cafetéria juttatás

Belépés időpontja: Azonnal