Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Pénzügyi gyakornok

Taksony

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Szakmai gyakorlat
    Szakmai gyakorlat

Feladatok

  • Könyvelői csapat munkájának támogatása,
  • bejövő számlák könyvelése,
  • e-mailek kezelése,
  • partnerekkel való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Folyamatban lévő, aktív, nappali tagozatos tanulmányok,
  • legalább heti 24 óra vállalása minimum 5 hónapon át,
  • német és/vagy angol nyelv kommunikációképes használata főleg írásban,
  • önállóság, csapatszellem és rugalmasság,
  • informatikai ismeretek (MS Office).

Előny

  • Pénzügyi ismeretek.

Amit kínálunk

Versenyképes gyakornoki bérezés, Stabil, hosszú távú gyakorlati hely, Támogató csapat, Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség multinacionális környezetben.

Home office lehetőség

Belépés időpontja: Azonnal