Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Rozsdamentes minőségellenőr

2024. március 8.

Fedezd fel a benned rejlő lehetőségeket a KUKA-val

A KUKA számos lehetőséget kínál, melyek által előremozdíthatod karriered, átélheted álmaidat és kibontakozhat a benned rejlő potenciál. A világ egyik vezető automatizálási szakértői vagyunk, globális lehetőségeket kínálunk a robotika, automatizálás, logisztika, szoftvermegoldások és az elektronika területén. Ha motivált vagy, merész ambíciókkal és elképzelésekkel, aki hisz az együttműködésben és a kölcsönös tiszteletben, akkor a KUKA-nál biztos lehetsz a sikerben!

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
    helyszínen - vállalati telephely
  • Minőségirányítás
    Minőségirányítás
  • Határozatlan idejű
    Határozatlan idejű

Feladatok

Formáld a jövőt
  • Bejövőáru ellenőrzése és követése
  • Vasútipari hegesztett szerkezetek roncsolásmentes ellenőrzése
  • Komplett mechanikus géprendszerek minőségellenőrzése
  • Projektgyártás minőségbiztosítása
  • Aktív részvétel mérőeszköz felügyeletben
  • Gyártásközi minőség-ellenőrzés
  • 3D koordináta mérőgép kezelés

Elvárások

mire szükséged van a sikerhez
  • Mérőeszközök magabiztos használata
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office: Outlook, Word, Excel)
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Jó rajzolvasási készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitottság az új dolgok felé, és az állandó tanulás iránti elkötelezettség.
  • Csapatjátékos mentalitás
  • Előny: Minőségbiztosításban szerzett tapasztalat, VT,PT tanúsítvány megléte, SAP vállalatirányítás rendszer ismerete
13. havi alapbér
Cafetéria juttatás
Színvonalas munkahelyi étkező
Munkavállalói Támogató Program

Belépés időpontja: Azonnal