Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Rozsdamentes üzemi gyártásvezető

Taksony

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Gyártás
    Gyártás

Feladatok

  • 50 fős csapat vezetése a műszakvezetők koordinálása által,
  • a vevői igényeknek megfelelően a gyártás ütemezése,
  • termelési mutatószámok monitorozása, eltérés esetén javító intézkedések meghozatala,
  • gyártási, ellenőrzési folyamatok kialakítása, naprakészen tartása a társrészlegekkel együttműködve,
  • munkabiztonság folyamatos ellenőrzése,
  • személyügyi intézkedések végrehajtása (munkaerőfelvétel, áthelyezés, elbocsátás, figyelmeztetés),
  • a beruházási projektek menedzselése, részvétel az éves büdzsétervezésben,
  • auditokon való részvétel,
  • riportálás a részlegvezető felé.

Elvárások

  • felsőfokú oktatás keretében szerzett mérnöki (műszaki) végzettség,
  • legalább középszintű angol vagy német nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt,
  • legalább 3-5 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • önálló és megbízható munkavégzés,
  • rendszer- és folyamatorientált gondolkodásmód,
  • terhelhetőség, precizitás, proaktivitás,
  • határozott fellépés,
  • rugalmasság.

Amit kínálunk

szakmai kihívások nemzetközi környezetben, prémium, továbbképzések, tréningek

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
13. havi alapbér
Cafetéria juttatás

Belépés időpontja: Azonnal