Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Senior AP könyvelő

Taksony

2022. július 21.

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA

Feladatok

  • Kollégák napi feladatainak támogatása,
  • könyvelési folyamatok egységesítésében/ egyszerűsítésében való aktív részvétel,
  • záráshoz kapcsolódó hóvégi feladatok biztosítása (főkönyvi egyeztetések),
  • riportok, jelentések készítése,
  • részvétel az auditok előkészítésében és lebonyolításában,
  • projectekben való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség,
  • mérlegképes könyvelői képesítés,
  • minimum 3-5 év szakmai gyakorlat,
  • SAP FI/MM modul magasfokú ismerete,
  • aktív angol vagy német nyelvismeret,
  • erős Excel ismeret,
  • rendszer-, és folyamatszemlélet,
  • analitikus megoldásközpontú gondolkodás.

Előny

  • IFRS mérlegképes képesítés,
  • Adózási ismeretek,
  • VBA és Power BI ismeret,
  • RPA automatizálási tapasztalat,
  • SAP bevezetésben szerzett tapasztalat,
  • SSC környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (prémium), Szakmai kihívások nemzetközi környezetben, Továbbképzések, tréningek,

Cafetéria juttatás
13. havi alapbér
Home office lehetőség
Színvonalas munkahelyi étkező

Belépés időpontja: Azonnal