Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Szállítási ügyintéző

Füzesgyarmat

2022. augusztus 1.

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Logisztika
    Logisztika

Feladatok

  • A beérkező árutovábbítási igények feldolgozása, megfelelő fuvarozási mód kiválasztása, fuvarrendelés,
  • időben és gazdaságosan megszervezni a szállítási és rakodási feladatokat,
  • előzetesen felmérni a következő napok várható szállítási igényeit és ennek alapján, gondoskodni a fuvareszközök időbeni lekötéséről,
  • a szállítási okmányok megfelelő időben történő kiadása a szállítóknak,
  • a szállítók elszámoltatása, teljesítések igazolása,
  • a szállítmányokhoz kapcsolódó dokumentumok kezelése, archiválása,
  • az anyagmozgatók szállítással kapcsolatos tevékenységének koordinálása.

Elvárások

Középfokú végzettség,
MS Office felhasználói szintű ismeretek,
pontos, precíz munkavégzés,
jó kommunikációs képesség.

Előny

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • szakirányú végzettség,
  • SAP ismeret,
  • angol vagy német nyelvismeret.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, (prémium) Szakmai kihívások nemzetközi környezetben, Továbbképzések, tréningek, Határozatlan idejű munkaszerződés, Hosszú távú munkalehetőség,

Cafetéria juttatás
13. havi alapbér
Home office lehetőség

Belépés időpontja: Azonnal