Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Teszteléstechnika
    Teszteléstechnika
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • felelős a KUKA Hungária Kft. által legyártott termékek teljes tesztelésének (kötés, Push Back modul, PE, funkció, klímakamra) folyamatáért,
  • technikusokból és szerelő kollégákból álló, több műszakban dolgozó 10 fős csapat vezetése, 2 telephelyen,
  • tesztrendszerek üzemképes állapotának biztosítása,
  • a gyártási igényeknek megfelelően a szükséges teszteszközök (SW és HW) biztosítása saját csapat által, vagy alvállalkozók bevonásával,
  • reklamációk feldolgozása, gyökérokelemzés, javító intézkedések implementálása,
  • folyamatos törekvés az üzembiztonság és a tesztmélység növelésére,
  • ticket rendszer üzemeltetése, a gyártás által jelzett problémák kezelése,
  • részvétel fejlesztési projektekben,
  • szoros együttműködés a tesztrendszer-fejlesztő csapattal, kapcsolattartás az anyavállalattal, a kínai telephely támogatása,
  • részvétel az éves büdzsétervezésben.

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség (villamos -, mechatronikai mérnöki, mérnök informatikus diploma),
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • magabiztos angol vagy német nyelvtudás (szóban és írásban),
  • magas szintű szervező és problémamegoldó képesség,
  • projekt- és rendszerszemlélet, minőségközpontú gondolkodás,
  • magabiztos, határozott fellépés, jó kommunikációs készség,
  • MS Office felhasználói ismeretek.

Amit kínálunk

versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafetéria, prémium, 13.havi bér); szakmai kihívások nemzetközi környezetben; továbbképzések, tréningek

Belépés időpontja: Azonnal