Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Tesztmérnök

Füzesgyarmat

2022. június 13.

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA

Feladatok

  • Részvétel a gyártásközi termékek hibaelemzésének előkészítésében, elvégzésében,
  • hibaanalízis végzése nyomtatott áramköri lapokon, mérőműszerek segítségével,
  • hibaelemzéshez kapcsolódó tesztek eredményeinek kiértékelése (adatelemzés), riportok elkészítése,
  • egyszerűbb forrasztási műveletek elvégzése,
  • kapcsolattartás a beszállítókkal és a fejlesztési csoporttal,
  • gyártás támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök),
  • kommunikációképes angol vagy német nyelvismeret (szóban és írásban),
  • jártasság mérőműszerek használatában,
  • hibaanalízisben és javításban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés, Bónusz, Stabil, hosszú távú munkalehetőség, Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség multinacionális környezetben,

Cafetéria juttatás
13. havi alapbér
Home office lehetőség

Belépés időpontja: Azonnal