Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Tesztrendszer fejlesztő

Taksony

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Gyártás
    Gyártás
  • Határozatlan idejű
    Határozatlan idejű

Feladatok

  • Tesztrendszerek fejlesztése szériagyártás számára, szorosan együttműködve a tesztrendszer fejlesztőkkel (SW, HW, MECH), a K + F-fel és a beszállítókkal,
  • NYÁK-ok teszteléséhez specifikációk, dokumentációk készítése, ill. ezen tesztberendezések gyártásának (belső projekt, vagy alvállalkozó) menedzselése,
  • tesztrendszerek/-berendezések üzembehelyezése és validálása,
  • tesztrendszerek bevezetése mind a gyártásban, mind a beszállítóknál,
  • tesztrendszerek továbbfejlesztése/optimalizálása, különösen szériagyártásbeli minőségi probléma esetén (részvétel a gyökérokelemzésben, visszacsatolás a K+F-nek),
  • együttműködés projektcsapatokkal, részvétel projekt egyeztetéseken,
  • gyártási dokumentációk és konstrukciós rajzok készítése.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú (villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki) végzettség,
  • magas szintű elektronikai, méréstechnikai tudás,
  • terepi buszrendszerek (Field buses) – pl. EtherCAT ismerete,
  • programozói ismeretek (C, C++),
  • szakmai tapasztalat tesztrendszerek üzemeltetésében/fejlesztésében,
  • magabiztos angol vagy német nyelvismeret,
  • önállóság, rugalmasság, csapatszellem,
  • minőségorientáció.

Előny

  • Gyártási, ipari automatizálási tapasztalat,
  • PLC programozási ismeretek,
  • tesztelésben / tesztrendszer fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • Visual Studio használatának ismerete,
  • Boundary Scan, Flying Probe szakterületek ismerete,
  • EPLAN, SAP, Pearl, EAGLE programok ismerete,
  • mechatronikai alapismeretek,
  • agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (prémium), szakmai kihívások nemzetközi környezetben, továbbképzések, tréningek,

13. havi alapbér
Cafetéria juttatás
Home office lehetőség
Színvonalas munkahelyi étkező

Belépés időpontja: Azonnal