Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Gyártás
    Gyártás
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • tesztberendezések (kötés, Push Back modul, PE, funkció, klímakamra) működésének felügyelete, gyártástámogatás:
    • gyártási zavarok esetén hibaelhárítás,
    • tesztprogramok konfigurálása.
  • Javaslattétel a tesztrendszerek megbízhatóságának a növelésére,
  • részvétel gyökérokelemzésekben,
  • kereszttesztek futtatása,
  • kapcsolattartás a tesztrendszer fejlesztéssel.

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség (elektrotechnikus, elektronikai műszerész, villanyszerelő),
  • MS Office felhasználói ismeretek,
  • 2 műszakos munkarend vállalása,
  • kötésszintű, kapcsolási rajz olvasása,
  • analitikus gondolkodás.

Amit kínálunk

• összetett javadalmazási rendszer, béren kívüli juttatásokkal (prémium) • vállalati buszjárat a környező településekről • stabil, kiszámítható munkahely • biztonságos és tiszta munkakörnyezet

13. havi alapbér
Cafetéria juttatás

Belépés időpontja: Azonnal