Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Ügyfélkapcsolati Manager / Projekt koordinátor (Direktvevős üzletág)

Taksony

2022. július 4.

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA

Feladatok

  • Vevői kapcsolattartás napi szinten szóban és írásban,
  • a külső igények (megrendelések, ajánlatkérések, mintagyártások) vállalaton belüli szervezése, koordinálása, maximális vevői elégedettség mellett,
  • termékek projektfelügyelete (ajánlat, alapanyagok, gyártás, minőség),
  • gyártási kapacitás és határidő tervezés együttműködésben az érintett részlegekkel,
  • kiszállítási határidők kommunikálása a vevő felé,
  • első mintagyártási folyamatban való aktív részvétel, teljes projektfelügyelet,
  • riportok, jelentések készítése,
  • SAP vállalatirányítási rendszer aktív használata (vevői árajánlatkéréstől a kiszállításig).

Elvárások

  • Felsőfokú logisztikai, gazdasági vagy műszaki végzettség,
  • hasonló területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat,
  • erős középszintű német nyelvtudás, napi szintű nemzetközi kapcsolattartás miatt
  • kiváló MS Office (Excel, Word, Power Point) ismeretek,
  • vevőorientált gondolkodásmód,
  • jó tervező és szervezőkészség,
  • önállóság, kreativitás,
  • rendszeres (havi 1) belföldi utazási hajlandóság,
  • csapatszellem.

Előny

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP- ban szerzett tapasztalat előny),
  • angol nyelv szóban és írásban,
  • gyártó közegben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem, célprémium (14. havi fizetés), bejárás támogatása, szakmai kihívások multinacionális környezetben, továbbképzések, tréningek, fiatalos, támogató csapat,

13. havi alapbér
Cafetéria juttatás
Home office lehetőség

Belépés időpontja: Azonnal