Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Ügyfélszolgálati és raktározási munkatárs

Taksony

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Vevőszolgálat
    Vevőszolgálat

Feladatok

Raktári munka:

  • Customer Service számára érkezett áruk nyomon követése,
  • készletre rendelt áruk feltöltése a tárhelyen,
  • anyagmozgatás (béka kezelés),
  • kimenő áruk összekészítése, csomagolása,
  • alkatrész átvétel és alkatrész csomagolás,
  • raktár kezelése (fizikai munkavégzés),
  • raktári rend fenntartása (pl. hulladékkezelés).

    Irodai munka:
  •  pótalkatrész rendelés (SAP / Marketplace)
  • kézi szállítólevelek készítése
  • fuvarkérés
  • anyagok kikönyvelése készletről (SAP)

Elvárások

  • középfokú iskolai végzettség,
  • MS Office ismeret,
  • önálló, proaktív munkavégzés.

Előny

  • targonca jogosítvány (gyalogkíséretű),
  • SAP ismeret,
  • angol/német nyelvismeret.

Amit kínálunk

Stabil, hosszú távú munkalehetőség, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség multinacionális környezetben.

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Cafetéria juttatás
13. havi alapbér

Belépés időpontja: Azonnal