Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Vevőszolgálat
    Vevőszolgálat

Feladatok

  • vevői kapcsolattartás,
  • a külső igények (megrendelések, ajánlatkérések, mintagyártások) vállalaton belüli szervezése, koordinálása, maximális vevői elégedettség mellett,
  • termékek projektfelügyelete (ajánlat, alapanyagok, gyártás, minőség),
  • gyártási kapacitás és határidő tervezés együttműködésben az érintett részlegekkel,
  • kiszállítási határidők kommunikálása a vevő felé,
  • első mintagyártási folyamatban való aktív részvétel, teljes projektfelügyelet,
  • riportok, jelentések készítése,
  • SAP vállalatirányítási rendszer aktív használata (vevői árajánlatkéréstől a kiszállításig).

Elvárások

  • felsőfokú logisztikai vagy műszaki végzettség,
  • hasonló területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat,
  • erős középszintű német nyelvtudás, napi szintű nemzetközi kapcsolattartás miatt,
  • kiváló MS Office ismeretek,
  • vevőorientált gondolkodásmód,
  • jó tervező és szervezőkészség,
  • önállóság, kreativitás,
  • rendszeres (havi 1) belföldi utazási hajlandóság.

Előny

  • vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP- ban szerzett tapasztalat előny)

Amit kínálunk

versenyképes jövedelem, bónusz, szakmai kihívások multinacionális környezetben

13. havi alapbér
Cafetéria juttatás
Home office lehetőség
Továbbképzések, tréningek

Belépés időpontja: Azonnal