Kontakt z firmą KUKA

Nasz zespół zawsze do dyspozycji. Przedstawiamy osoby kontaktowe z zespołu KUKA Polska, które z chęcią pomogą. Skontakuj się z nami!

Główna siedziba KUKA CEE GmbH Sp. z o.o. znajduje się w Tychach przy ulicy Mysłowickiej 1. Znajdziecie tutaj również centrum szkoleniowe KUKA College, gdzie przeprowadzane są wszystkie stacjonarne szkolenia. Posiadamy również biura w Bydgoszczy oraz Kostrzynie, gdzie stacjonują nasi specjaliści. Zapraszamy do nas, zobacz technologię na własne oczy!

Skontaktuj się z odpowiednim działem!

Poniżej znajdziesz ogólne numery telefonów i adresy e-mail do poszczególnych działów.

Zalecamy kontakt tą ściężką - w ten sposób otrzymasz najszybszą pomoc ze strony KUKA.

Infolinia techniczna i doractwo:

hotlinePL@kuka.com

Telefon: +48 32 661 01 23

Dział części zamiennych:

parts.robotics.PL@kuka.com

Telefon: +48 32 661 01 24 

KUKA College:

college.robotics.PL@kuka.com

Telefon: +48 32 661 01 21

Serwis produktów KUKA Industries (Reis):

service.Industries.PL@kuka.com

Telefon: +48 605 830 270

Pozostałe sprawy:

biuroPL@kuka.com

Telefon: +48 32 730 32 14



Kim jesteśmy? Poniżej znajdziesz kontakt do poszczególnych osób z naszego zespołu.

Zarząd

Tomasz Nowak / Dyrektor KUKA Polska

 

Telefon: +48 32 730 32 14

Skontaktuj się z nami!

Tomasz Nowak
Tomasz Nowak / Dyrektor

Twój kontakt w Dziale Sprzedaży

 

Janusz Jakieła / Sales Manager

Telefon: +48 725 01 44 55

E-mail: Janusz.Jakiela@kuka.com

Janusz Jakieła
Janusz Jakieła / Sales Manager

 

Łukasz Szczepkowski / Regional Sales Manager

Region: Polska północna

Telefon: +48 661 022 857

E-mail: Lukasz.Szczepkowski@kuka.com

Łukasz Szczepkowski
Łukasz Szczepkowski / Regional Sales Manager

Sebastian Perz / Regional Account Manager

Region: Polska południowa

Telefon: +48 661 808 332

E-mail: Sebastian.Perz@kuka.com

Sebastian Perz
Sebastian Perz / Regional Account Manager

Adrian Sobkowiak / Sales Engineer

Region: Polska zachodnia

Telefon: +48 603 587 140

E-mail: Adrian.Sobkowiak@kuka.com

Adrian Sobkowiak
Adrian Sobkowiak / Sales Engineer

Damian Drąg / Sales Engineer

Region: Polska wschodnia

Telefon: +48 724 667 106

E-mail: Damian.Drag@kuka.com

Damian Drąg
Damian Drąg / Sales Engineer

Małgorzata Rogalska / Inside Sales / Sales Support Engineer

Telefon: +48 693 903 514

E-mail: Malgorzata.Rogalska@kuka.com

Małgorzata Rogalska
Małgorzata Rogalska / Inside Sales / Sales Support Engineer

Natalia Horodecka / Inside Sales Engineer

Telefon: +48 32 730 32 14

E-mail: Natalia.Horodecka@kuka.com

Natalia Horodecka
Natalia Horodecka / Inside Sales Engineer

Twój kontakt w Dziale Realizacji Zamówień

Barbara Marcol-Kuszyńska / Senior Order Management Specialist - Team Leader

 

Telefon: +48 693 903 515

E-mail: Barbara.Marcol-Kuszynska@kuka.com

Barbara Marcol-Kuszynska
Barbara Marcol-Kuszyńska / Senior Order Management Specialist - Team Leader

Twój kontakt w Dziale Inżynieringu

Wojciech Kocikowski / Engineering & Sales Support Team Leader, Programmer

 

Telefon: +48 601 770 476

E-mail: Wojciech.Kocikowski@kuka.com

Wojciech Kocikowski
Wojciech Kocikowski / Engineering & Sales Support Team Leader, Programmer

Marcin Lis / Technical Sales Support & Application Engineer

 

Telefon: +48 601 619 329

E-mail: Marcin.Lis@kuka.com

Marcin Lis
Marcin Lis / Technical Sales Support & Application Engineer

Twój kontakt w Dziale Solutions

Tomasz Łaszczyk / Solution Sales Manager

 

Telefon: +48 693 903 512

E-mail: Tomasz.Laszczyk@kuka.com

Tomasz Łaszczyk

Twój kontakt w Dziale Serwisu

Andrzej Fizia / Customer Service Manager

 

Telefon: +48 609 014 409

E-mail: Andrzej.Fizia@kuka.com

Andrzej Fizia
Andrzej Fizia / Customer Service Manager

Łukasz Noszczyk / Customer Service Team Leader (Robotics)

 

Telefon: +48 607 737 284

E-mail: Lukasz.Noszczyk@kuka.com

Łukasz Noszczyk
Łukasz Noszczyk / Customer Service Team Leader

Andrzej Marcol / Customer Service Team Leader (Industries)

 

Telefon: +48 605 830 270

E-mail: Andrzej.Marcol@kuka.com

Andrzej Marcol
Andrzej Marcol / Customer Service Team Leader

Rafał Pawlik / Customer Service Consultant

 

Telefon: +48 601 442 827

E-mail: Rafal.Pawlik@kuka.com

Rafał Pawlik
Rafał Pawlik / Customer Service Consultant

Jacek Rębiś / Customer Service Inside Sales

 

Telefon: +48 607 958 595

E-mail: Jacek.Rebis@kuka.com

Jacek Rębiś
Jacek Rębiś / Customer Service Inside Sales 

Social Media

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco wszystkich aktualności, ciekawych case studies i innych informacji publikowanych na naszych oficjalnych kanałach mediów społecznościowych. Bądź z nami!

 

- Facebook

- Linkedin

- YouTube

Formularz kontaktowy

Pan/Pani

Ogólna zgoda

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie wyżej podanych danych za pośrednictwem formularza kontaktowego KUKA zgodnie z polityką prywatnościw celu obsługi mojego zapytania. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie ze skutkiem na przyszłość.

Aktualności, zaproszenia na wydarzenia i inne: Subskrybuj biuletyn firmy KUKA.

Niniejszym wyrażam zgodę na regularne otrzymywanie biuletynu KUKA za pośrednictwem wiadomości e-mail i związane z tym przetwarzanie danych osobowych zgodnie z oświadczeniem o ochronie danych osobowych. W celu optymalizacji treści biuletynu oraz utworzenia osobistego profilu użytkownika dokonywana jest analiza danych dotyczących otrzymywania, otwierania i dalszego przekazywania biuletynu a także klikalności zamieszczonych w nim linków. W każdej chwili można cofnąć tę zgodę ze skutkiem na przyszłość, klikając link do anulowania subskrypcji umieszczony w biuletynie, lub zwracając się bezpośrednio do firmy KUKA (data-privacy@kuka.com).

* Te pola są obowiązkowe.

Ustawienia plików cookie OK, odkryj KUKA

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie (więcej na ten temat), aby zaoferować Państwu jak najlepszą obsługę online. W przypadku gdy będą Państwo dalej korzystać z naszej strony, będziemy wykorzystywać tylko pliki cookie niezbędne ze względów technicznych. Jeżeli klikną Państwo „OK, odkryj KUKA”, wyrażają Państwo zgodę dodatkowo na zastosowanie reklamowych plików cookie. Klikając na „Ustawienia plików cookie”, mogą Państwo wybrać, jakie pliki cookie będą wykorzystywane.

Ustawienia plików cookie