Gestionar

21 septembrie 2018

Candidatul ideal

  • Studii liceale
  • Disponibilitate de a lucra in 2 schimburi
  • Autorizatia de stivuitorist – reprezinta un avantaj
  • Experienta in domeniul logisticii (receptie marfa, livrare marfa, verificare avize, CMR-uri etc)

Descrierea postului

  • Preia marfa de la curieri sau diversi transportatori
  • Intocmeste receptia cantitativa a marfii in functie de aviz
  • Despacheteaza marfa provenita din Germania pentru departamentul montaj
  • Scaneaza planurile de lucru ale pieselor
  • Pregateste rafturile pentru lansarea a ansamblelor din departamentul montaj
  • Impacheteaza ansamblurile montate pentru livrare catre clienti
  • Intocmeste liste cu evidenta pieselor din departamentul montaj
  • Gestioneaza lipsurile din montaj
  • Asigura marfa pe paleti astfel incat aceasta sa nu sufere modificari
  • Efectueaza poze pentru marfa incarcata, dar si pentru pozitionarea acesteia in autovehiculul transportator
  • Utilizeaza mijloace necesare (stivuitor) pentru manipularea paletilor (doar daca au autorizatie)

Beneficii

  • Salariu motivant
  • Bonuri de masa (15 lei/buc)
  • Asigurare medicala privata (analize, consultatii gratuite nelimitate)
  • Pensie privata la implinirea a 5 ani in cadrul firmei
  • Transport asigurat
  • Al 13-lea salariu
  • Card de acces Metro
  • Zile de concediu suplimentare

Data de început: Imediat

Gestionar

Aplica acum online

OK