Manipulant marfuri

25 octombrie 2018

Candidatul ideal

  • Sa fie o persoana organizata, cu abilitati de comunicare si lucru in echipa
  • Detinerea autorizatiei de stivuitorist constituie un avantaj
  • Cunoasterea limbii engleze/SAP constituie un avantaj
  • Sa stie sa utilizeze si/sau sa lucreze in pachetul Microsoft (in special in Excel)
  • Sa fie disponibil sa lucreze in 2 schimburi

Descrierea postului

  • Preia marfa de la curieri sau diversi transportatori
  • Intocmeste receptia cantitativa a marfii in functie de aviz
  • Scaneaza planurile de lucru ale pieselor
  • Pregateste rafturile pentru lansarea ansamblelor din departamentul montaj
  • Impacheteaza ansamblurile montate pentru livrare catre clienti
  • Intocmeste liste cu evidenta pieselor din departamentul montaj
  • Gestioneaza lipsurile din montaj
  • Asigura marfa pe paleti astfel incat aceasta sa nu sufere modificari

Beneficii

  • Salariu motivant
  • Bonuri de masa (15 lei/buc)
  • Asigurare medicala privata (analize, consultatii gratuite nelimitate)
  • Pensie privata la implinirea a 5 ani in cadrul firmei
  • Transport asigurat
  • Al 13-lea salariu
  • Card de acces Metro
  • Zile de concediu suplimentare

Data de început: Imediat

OK