Selectați o țară:

Štát

Selectați o limbă:

  • Română / Romanian

Montator mecanic / electrician industrial / pneumatician

in echipa KUKA Sibiu

30 iulie 2021

Detalii

  • Sibiu
    Sibiu, Romania
  • KUKA
    KUKA
  • Mechanical Assembly
    Mechanical Assembly
  • Permanent Position
    Permanent Position

Aria de responsabilitate

Descrierea postului:

  • realizarea de ansamble mecanice si instalații electrice şi pneumatice pentru dispozitive industriale
  • citirea si interpretarea desenelor tehnice si diagramelor electrice şi pneumatice

    Se ofera si instruire la locul de munca.

Profil

Minim necesar:

  • Studii profesionale
  • Abilitati analitice si spirit practice
  • Cunostinte minime operare PC (Windows, Office)
  • Cunostinte de interpretare desen tehnic si diagrame electrice si pneumatice

Constituie avantaj:

  • Experienta practica in activitatea de montaj subansamble - piese unicat
  • Cunostinte de limba engleza sau germana nivel conversational

Ce oferim

Al 13-lea salariu
Bilingual work environment
Bonusuri pentru munca in deplasare
Cantina
Mentorship
Mediu de lucru placut

Data de început: Imediat

Aplica aici