Vyberte si svoje miesto:

Štát

Společnost KUKA je celosvětově jedním z vedoucích specialistů na automatizaci. Svým zákazníkům z nejrůznějších průmyslových odvětví nabízíme kompletní výkonnostní spektrum z jedné ruky: od samotné robotické komponenty přes výrobní buňku až po zařízení vyrobená na klíč a propojenou výrobu pomocí cloudových nástrojů IT.

Abychom Vám dokázali co nejlépe pomoci s optimalizací Vaší tvorby hodnot, soustředili jsme naše širokospektrální know-how z oblasti automatizace a digitalizace do pěti obchodních segmentů. Seznamte se na této stránce se strukturou společnosti KUKA.

Systems

Pro nás je to vášeň, udržitelným způsobem automatizovat výrobní procesy a utvářet dynamickou, technologickou proměnu v automobilovém průmyslu a kosmonautice.

Obchodní segment Systems je coby jeden z předních poskytovatelů automatizovaných výrobních a montážních řešení na světě Vaším spolehlivým specialistou pro inovativní spojovací a tvářecí postupy pro široké spektrum materiálů.

Dokonalá karoserie: Inteligentní propojení robotů umožňuje efektivní výrobu.

Našimi klíčovými kompetencemi jsou efektivní surové spojovací procesy, řešení pro lepicí a lakovací strojní zařízení a konečná montáž motorů, e-pohonů, bateriových systémů („balíčků“) a modulů a montáž převodovky. Pro vysoce flexibilní a stupňovitě rozšířitelnou výrobu vyvíjíme a integrujeme dopravní systémy bez řidiče. Kromě toho nabízíme inteligentní řešení IIoT (průmyslový internet věcí) a řešení spuštění virtuálních systémů pro ziskový digitální přerod Vašeho průmyslového podniku.

Neustále zdokonalujeme náš klíčový obchod, vytváříme technologické inovace jako například řešení pro spolupráci člověka s robotem a nabízíme užitek pro zákazníka stejně tak jako individuální a inovativní řešení. Od inženýringu přes projektový management a implementaci systémů až po poprodejní servis se zaměřujeme na potřeby našich zákazníků a nejoptimálnější řešení automatizace.

Robotics

Klíčové komponenty pro automatizaci výrobních procesů dodává KUKA Robotics. Od průmyslových robotů s vhodným softwarem a řízením prostřednictvím buněk až po řešení specifická pro každého zákazníka.
Zákazníkům z nejrůznějších odvětví nabízíme pro ně na míru šité odpovědi na otázky týkající se inteligentní automatizace.

Výkonné, efektivní, flexibilní: KUKA má pro všechny úkoly vhodného průmyslového robota.

Náš cíl: Být předním partnerem v oblasti robotizované automatizace.

K stěžejním oblastem KUKA Robotics patří automobilový průmysl, elektronický průmysl, odvětví obráběcích strojů, potravinářský průmysl, průmysl plastů a zdravotní technika, svářečský, slévárenský a kovářský průmysl.

Swisslog

Swisslog převratným způsobem mění budoucnost automatizované logistiky a transformuje průběh zpracování zakázky a logistiku výroby. Naším cílem je dosáhnout maximální efektivity, flexibility a rychlosti Vašich logistických procesů.

V souvislosti s tím jsou naše digitální a robotická řešení připravena pro výzvy budoucnosti.

Příprava na budoucnost: Optimalizujte svá skladovací a distribuční centra pomocí našich automatizovaných systémů interní logistiky.

Tím, že provedeme analýzu Vašich dat a porozumíme Vašemu podnikání, chceme přispět k zlepšení Vašich podnikových procesů. Naše portfolio nabízených služeb zahrnuje: poradenství, studie konceptů, projektové realizace, zákaznický servis, přední technologie a software. Vše na míru Vašim individuálním potřebám.

K těžištím Swisslog patří automatizovaná regálová obslužná zařízení pro palety a malé díly, přepravní a dopravní prostředky pro efektivní tok materiálu, pomocné kompletovací technologie pro správu skladu, kompletovací principy jako „člověk za zbožím“, „zóna k zóně“ a „zboží za člověkem“, plně automatizovaná, robotizovaná kompletovací řešení, modulární a inteligentní software pro správu skladu a nepřerušovaný dodavatelský řetězec s koncepty lokálního fulfillmentu.

Swisslog Healthcare

Swisslog Healthcare dodává řešení pro přepravu materiálu a správu léků, která zvyšují účinnost a zlepšují prožité zkušenosti pacientů v progresivních nemocnicích a zdravotnických systémech. Naše řešení vytvářejí prostor pro omezené časové zdroje ošetřovatelského personálu, jemuž umožňují být tam, kde je ho nejvíce zapotřebí: u pacientů.

Naše produktové portfolio zahrnuje všechny kroky stacionární a ambulantní správy léků v nemocnicích.

Více času na ošetření pacientů: Díky automatizaci zvýšíte efektivitu a produktivitu svých procesů a systémů.

Jsme jedním z předních poskytovatelů automatizovaných řešení na světě pro oblast logistiky lékáren a nemocnic. Tyto klíčové technologie jsou propojeny díky širokospektrálním softwarovým a analytickým řešením.

China

Díky všem čtyřem obchodním segmentům v Číně akceleruje KUKA China obchod na tomto dynamickém trhu. Nová výrobní provozovna v Shunde na jihu Číny a produktové portfolio na míru šité asijskému trhu nabízí potenciál pro globální růst.

V Číně je společnost KUKA zastoupena se všemi čtyřmi obchodními segmenty.