Inžinier simulácie s praxou

Dubnica nad Váhom

4. novembra 2020

Další informace

  • Dubnica nad Váhom
    Dubnica nad Váhom, Slovensko
  • KUKA
    KUKA
  • Trvalý pracovný pomer
    Trvalý pracovný pomer

Odpovědnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oddelenie simulácie má na starosti kontolu funkčnosti konštrukcií (bezkolíznosť), prípravu a zhotovenie finálneho rozostavenia všetkých komponentov vo výrobnej hale. Úlohou pracovníkov oddelenia robotickej simulácie je navrhnúť jednotlivé pohyby robotov tak, aby sa každá operácia previedla v správny čas a bez kolízie.

Do nášho tímu na oddelenie robotickej simulácie hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorého/ktorej náplňou práce bude:

  • samostatné plánovanie a simulácia robotických výrobných liniek karosérií automobilov
  • virtuálne preverovanie výrobného procesu – dostupnosť a funkčnosť všetkých zariadení
  • plánovanie procesu vrátane taktovacích diagramov a optimalizácie
  • prípadné Offline programovanie robotov
  • práca v programoch Process Simulate / Process Designer / Delmia V5 Robotics / RobCad (zaškolenie)

Zamestnanecké výhody, benefity

  • tvorivá práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s nemeckým zázemím
  • získavanie zaujímavých odborných skúseností
  • odborný a profesijný rast
  • kvartálne ohodnotenie nad rámec základnej mzdy
  • trinásta mzda
  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok na dochádzanie / ubytovanie
  • dochádzkový bonus
  • príspevok na ubytovanie
  • jazykové kurzy
  • kultúrne a športové podujatia

Požadované znalosti

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • zameranie: Strojárstvo

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - pokročilý
  • Process Simulate - pokročilý
  • Robcad - pokročilý
  • Delmia - pokročilý

Vodičský preukaz

  • B

Počet rokov praxe

  • 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • ovládanie niektorého z programov: Process Simulate / Process Designer / Delmia V5 Robotics / RobCad potrebné
  • schopnosť bez zábran komunikovať ústne aj písomne v cudzom jazyku (AJ alebo NJ)
  • ochota cestovať (práca vyžaduje občasné cestovanie do zahraničia)
  • samostatnosť
  • analytické schopnosti
  • technické myslenie
  • dôslednosť
  • spoľahlivosť
  • schopnosť pracovať v tíme
  • dodržiavanie termínov
  • flexibilnosť

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme

  • životopis bez fotografie
  • súhlas so spracovaním osobných údajov

Na pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Co nabízíme

13. mzda
Jazykové kurzy
Príspevok na cestovné
Kultúrne a športové podujatia
Bilingual work environment

Termín nástupu: Okamžite

Uchádzajte sa online