Pracovník/čka pre vytváranie layoutov

Dubnica nad Váhom

28. septembra 2020

Další informace

  • Dubnica nad Váhom
    Dubnica nad Váhom, Slovensko
  • KUKA
    KUKA
  • Konštrukcia
    Konštrukcia
  • Trvalý pracovný pomer
    Trvalý pracovný pomer

Odpovědnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Samostatné vytváranie layoutov podľa špecifikácií zákazníka v súlade s predpismi ergonómie a bezpečnosti
  • Vytváranie a vypracovanie technických konceptov zariadení
  • Modelovanie všetkých komponentov v rámci zariadenia
  • Vypracovanie a zmeny naplánových konceptov týkajúcich sa zariadení na výrobu karosérií
  • Aktívna účasť na diskusiách ohľadne konceptov a konštrukcií

Zamestnanecké výhody, benefity

  • tvorivá práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s nemeckým zázemím
  • získavanie zaujímavých odborných skúseností
  • odborný a profesijný rast
  • kvartálne odmeny
  • trinásta mzda
  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok na ubytovnie
  • príspevok na cestovné
  • jazykové kurzy
  • kultúrne a športové podujatia

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:

  • životopisv slovenskom a anglickom/nemeckom jazyku
  • súhlas so spracovaním osobných údajov

Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požadované znalosti

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odobore

  • stredoškolské s maturitou / vysokoškolské I. alebo II. stupňa, odbor: Automotive/Strojárstvo

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti

  • AutoCAD - pokročilý
  • MicroStation - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

  • B

Počet rokov praxe

  • 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Prax v danej oblasti
  • Skúsenosti s prácou v programoch AutoCAD a Microstation výhodou
  • Aktívna komunikácia v anglickom alebo nemeckom jazyku podmienkou
  • Komunikatívnosť
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Ochota cestovať

Co nabízíme

13. mzda
Jazykové kurzy
Príspevok na cestovné
Kultúrne a športové podujatia
Bilingual work environment

Termín nástupu: Okamžite

Uchádzajte sa online