Projektový manažér

Dubnica nad Váhom

11. októbra 2019

Short Facts

  • Dubnica nad Váhom
    Dubnica nad Váhom, Slovensko
  • KUKA
    KUKA
  • Trvalý pracovný pomer
    Trvalý pracovný pomer

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • samostatné vedenie projektu
  • vedenie a úzka spolupráca s vedúcimi pracovníkmi pre oblasť konštrukcie a simulácie
  • plánovanie, realizácia, riadenie a kontrola projektu od začiatku projektu až po konečné

prebratie projektu zákazníkom

  • optimalizácia CAD procesov
  • zabezpečovanie plnenie cieľov projektu a dodržiavania štandardov
  • vytváranie kalkulácií nákladov, sledovanie a kontrola nákladov, evidencia nákladov
  • kontrola úplnosti, správnosti a kvality pridelenej práce
  • inžinierske činnosti
  • komunikácia so zákazníkom
  • vytváranie reportov
  • dodržiavanie termínov prác, príp. definícia nových náhradných termínov

Zamestnanecké výhody, benefity

  • tvorivá práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s nemeckým zázemím
  • získavanie zaujímavých odborných skúseností (doma aj v zahraničí)
  • odborný a profesijný rast
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • kvartálne odmeny
  • trinásta mzda
  • flexibilný pracovný čas
  • jazykové kurzy
  • kultúrne a športové podujatia

Požadované znalosti:

Vzdelanie v odbore

  • Vysokoškolské II. Stupňa – Strojárstvo, Automotive – výhodou
  • CATIA V5, NX - výhodou

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – komunikatívna úroveň alebo
  • Nemecký jazyk – komunikatívna úroveň

Počítačové znalosti - používateľ

  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • samostatnosť pri riešení úloh
  • skúsenosti s vedením tímu a jeho motivácie
  • spoľahlivosť
  • iniciatíva
  • schopnosť pracovať v tíme
  • organizačné a analytické schopnosti
  • príjemné vystupovanie
  • flexibilnosť
  • ochota cestovať

Vodičský preukaz

  • B

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:

  • životopis (SK, AJ/NJ)
  • súhlas so spracovaním osobných údajov

Termín nástupu: Okamžite

Uchádzajte sa online