Vyberte si svoje miesto:

Štát

KUKA omniMove, technologie pohonu

Tato technologie pohonu KUKA vychází z kola Mecanum a umožňuje neomezenou manévrovatelnost Vašeho vozidla díky všesměrovým pohybům. Produkty firmy KUKA s všesměrovým pohonem se mohou pohybovat v libovolném směru z místa na místo a dosahují tak volnosti pohybu 360 stupňů.


KUKA omniMove, technologie pohonu: neomezená manévrovatelnost

Všesměrová technologie kol umožňuje jízdu v libovolném směru. Kolo se skládá ze dvou ráfků a devíti volnoběžných válečků, které jsou namontovány pod úhlem 45 stupňů. Kola se pohybují nezávisle na sobě, takže se vozidlo může pohybovat nejen vpřed a do stran, ale i diagonálně nebo v kruhu. Kompletní kolo je poháněno elektromotorem a je dostupné ve čtyřech velikostech.

KUKA omniWheel bylo vytvořeno pro rychlou montáž a demontáž díky jen dvěma šroubovým spojům na jednom válečku

Výhody technologie kol Mecanum od firmy KUKA

 • Prostorově úsporná technologie a téměř neomezené možnosti pohybu
  Ušetříte místo pro logistiku a získáte více místa pro výrobu. Díky technologii kol Mecanum jsou mobilní řešení KUKA s technologií pohonu omniMove omezeny daleko menším počtem hranic než konvenční řešení mobility a plynule se tak přizpůsobí existující výrobě.
 • Nižší konstrukční a servisní náklady
  Pro použití kola KUKA Mecanum nemusí být podlaha nijak upravována a navíc se ani neopotřebovává.
 • Maximální přesnost
  Díky KUKA omniMove technologii pohonu se dosahuje přesnosti až +/- 5 mm.
 • Vytvořeno pro rychlou montáž a demontáž
  Díky designům KUKA je možná výměna jednotlivých válečků během několika minut přímo na vozidle, bez demontáže kompletního kola.