Vyberte si svoje miesto:

Štát

Maximální rychlost s novým robotem DELTA od firmy KUKA pro ještě vyšší produktivitu

Vše pod kontrolou rychlostí blesku: KR 3 D1200, nejnovější model robotů DELTA od firmy KUKA, se mimo jiné osvědčil při vybírání potravin z nádob (Pick-and-Place) a je schopen přemisťovat břemena o hmotnosti až 6 kg. To vše ve vysoké rychlosti.

29. novembra 2022


Portfolio KUKA Hygienic Oil (HO) se rozšiřuje: S novým modelem KR 3 D1200 se různé úkoly typu Pick-and-Place provádějí při dříve nedosažených vysokých rychlostech. S maximální přesností nyní přemisťuje až 6 kg potravin, léků nebo elektronických součástek.

Velký pracovní prostor, málo místa

Přestože má KR 3 D1200 jmenovitou nosnost 3 kg, je dimenzován pro břemena do 6 kg. Díky tomu je jedním z nejsilnějších robotů DELTA na trhu. Díky malému půdorysu o průměru 350 milimetrů je montáž na strop prostorově úsporná a vysoce efektivní. Robot má dosah 1200 milimetrů a vertikální pracovní rozsah 350 milimetrů. S přesností opakovatelnosti polohy +/- 0,1 mm a přesností úhlové opakovatelnosti +/- 0,2° pracuje KR 3 D1200 velmi přesně.

Vysokorychlostní robot pro ještě více automatizace

Nový robot DELTA přesvědčuje dosud nedosaženou rychlostí: V malém adaptačním cyklu a s břemenem 1 kg je doba cyklu kratší než 0,32 sekundy. Aby se předešlo prostojům, byl nový, vysoce pokročilý robot DELTA navržen tak, aby byl obzvláště nenáročný na údržbu. Zapouzdřené převodovky s celoživotním mazáním a kulové klouby, které se samy promazávají, pomáhají zajistit, že robot může nepřerušeně pracovat. Díky tomu, že je vyroben převážně z uhlíkových vláken, je obzvláště lehký a odolný. V důsledku toho zaujme nižšími náklady na péči a údržbu a maximální produktivitou.

Úkoly typu Pick-and-Place přebírá nový robot KR DELTA spolehlivě a rychle. 

Průmyslové roboty v provedení Hygienic Machine

Při zacházení s potravinami nebo léčivy se projevují další silné stránky a přednosti nového robota KUKA DELTA: Standardně obsahuje potravinářsky nezávadná maziva H1, což jej kvalifikuje pro manipulaci s potravinami v sekundárním sektoru. V dobrých rukou jsou u něj především suché, balené produkty jako čokoláda, chléb nebo sladkosti. „Starší bratr“, robot DELTA KR 3 D1200 HM (Hygienic Machine) uvedený na trh v roce 2021, je vhodný pro přímý kontakt se syrovými potravinami, tedy do primárního sektoru tohoto odvětví. I v nejcitlivějších podmínkách, jaké panují při syrovém zpracování masa nebo sýrů, provedení HM robotu KR DELTA slibuje vynikající hygienu.

Jak vám může robot KR DELTA pomoci?

Které aplikace chcete delegovat? Kde mohou naše řešení KR DELTA posunout vaši společnost dál? Zeptejte se odborníků KUKA a zajistěte si svou exkluzivní nabídku.

Dvě varianty robotů DELTA na výběr

Kombinace obou variant KR DELTA může výrazně posunout řadu firem v potravinářském průmyslu. Ve srovnání s modelem KR 3 D1200 HM s tělesem z nerezové oceli je nový robot DELTA převážně z uhlíkových vláken výrazně lehčí, a tedy zhruba o třetinu rychlejší. Zaujme větším válcovým pracovním prostorem a nižší cenou.
Silné samostatně, ještě lepší v kombinaci: roboty DELTA od firmy KUKA pro použití v mnoha průmyslových odvětvích.

Ať už pro úkoly Pick-and-Place: Pružné použití díky integrovaným softwarovým balíčkům

Pokud používáte více robotů KR 3 D1200 na dopravním pásu, chcete optimálně koordinovat jejich pohyby. Kromě vysoce pokročilé robotické technologie je to možné také pomocí tří softwarových produktů značky KUKA: KUKA.ConveyorTech udržuje pohyb dopravních pásů synchronizovaný. KUKA.VisionTech s integrovanou kamerou v krytu IP 67 rozpozná zboží a usnadňuje kontrolu kvality. KUKA.PickControl propojuje úkoly typu Pick-ad-Place různých robotů a umožňuje produktivnější balení. V interakci těchto tří softwarových řešení je automatizovaná práce maximálně nekomplikovaná a komfortní.

Nový robot KR 3 D1200 lze objednávat již nyní, první dodávky robotů jsou plánovány na konec roku.