Vyberte si svoje miesto:

Štát

Řídicí systém robotu KR C5 

Maximální výkonnost, konektivita a flexibilita – KR C5 se dokonale začlení do stávajících infrastruktur a generuje okamžitou přidanou hodnotu na základě efektivního výkonu ve všech oblastech použití.


Řídicí systém robotu KR C5 pro průmyslové roboty KUKA: srdce výroby zítřka

Kompaktní, vysoce kvalitní s nízkou spotřebou energie: Řízení KUKA KR C5 nabízí možnosti úspory místa, poskytuje maximálně efektivní výkonnost a zároveň šetří zdroje. Díky tomu dokonale zapadá i do heterogenních automatizačních prostředí, podporovány jsou téměř všechny aplikace KR C4 – pro více možností použití při maximální hospodárnosti.

Řídicí systém robotu s progresivním hardwarem a inteligentním softwarem pro digitální produkty a služby

 • Konektivita

  Díky ethernetovým a digitálním IO rozhraním lze řídicí systém robotu dokonalým způsobem integrovat do technologií OT, IT a také do cloudového prostředí a přeměňuje data do cenných integračních prvků.

 • škálovatelnost

  Ústřední elektrické napájení,
  škálovatelný modulární skříňový sytém a
  kabelové vedení nezávislé na konektorech
  zajišťují flexibilní možnosti použití.
 • Nízké náklady TCO

  Hardware s dlouhou životností a vysoká energetická účinnost za provozu jsou zárukou trvale nízkých nákladů.

 • Jednoduchá instalace

  Jednoduchá integrace do stávajících infrastruktur a také do heterogenních automatizačních prostředí

Výhody


Kompatibilita

Aktuální systémový software je kompatibilní s funkcemi KR C4 a disponuje totožnými softwarovými aplikacemi a technologiemi.

Menší rozsah školení a s tím spojené náklady

Rychlé uvedení do provozu díky jednoduché integraci do řídicích skříní i dostupnosti provozně osvědčeného systémového softwaru.

Mnoho volitelných možností řízení

Rozmanité doplňky a možnosti rozšíření hardwaru, např. volitelné možnosti IO a komunikace pro nejrůznější koncepce výrobních zařízení.
Bezprostředně po své úspěšné registraci budete mít přístup k velkému množství funkcí. Verifikací svého účtu získáte navíc specifické firemní informace a benefity. Tento proces slouží bezpečnosti vašeho individuálního přihlášení a může trvat několik dnů.