Vyberte si svoje miesto:

Štát

KUKA AppTech software offline Programming

KUKA.AppTech

Vývoj s pomocí osvědčených koncepcí řízení z praxe, celé doplněno o dlouholeté know-how: Koncepce programování KUKA.AppTech umožňuje efektivní a především snadné programování robotů v co nejkratší době. Díky modulární struktuře knihovny je software vhodný nejen pro začátečníky, ale také pro zkušené programátory.


KUKA.AppTech zkracuje čas uvádění do provozu

Robot dokáže jen to, co se předem naučil pomocí softwarových příkazů. Tuto dobu učení lze zkrátit pomocí softwaru KUKA.AppTech. Koncepce programování je založena na stavebnicovém principu a sestává z předem definovaných struktur průběhů programu. Pro využití této koncepce nejsou zapotřebí žádné rozsáhlejší znalosti programování. Tímto způsobem získají i začátečníci snadný přístup k robotice a automatizaci. Díky modulárnímu programování lze robot uvést do provozu v rekordním čase - s časovou úsporou až 30 procent ve srovnání s klasickou implementací bez softwaru KUKA.AppTech.

Programování robotů on-line a offline jsou v dokonalé souhře: 
Výhody KUKA.AppTech

Přecházejte pružně mezi programováním on-line a offline: KUKA.AppTech usnadňuje pracovníkům generování a testování pohybových sekvencí. Vzniká tak digitální dvojče, které lze přenést na skutečného robota - a koncepce programování nabízí ještě další výhody.
 • Rychlost

  Optimalizovaná příprava projektu, simulace a rychlé uvádění do provozu
 • Soulad s platnými standardy

  Opakovaná použitelnost programů díky standardizovaným předlohám
  (možnost individuálního přizpůsobení)
 • Jednoduchost

  Snadné programování komplexních robotických aplikací offline a on-line
 • Efektivita

  Ideální využití robota pro integrátory a konečné uživatele

Knihovna usnadňuje programování , a to i v případě rozsáhlých zařízení

Coby spojovací článek mezi průmyslovým robotem a programovatelným řízením (PLC) obsahuje technologický balíček KUKA.AppTech programovou knihovnu, pomocí které mohou integrátoři a pokročilí programátoři implementovat i komplexnější aplikace strukturovaným a standardizovaným způsobem. Moduly lze libovolně rozšiřovat a přepisovat. Rutinní pohyby a pohybové sekvence uložené v knihovně snižují programování na minimum – a to nezávisle na tom, zda se jedná o manipulaci, svařování, lepení nebo měření. KUKA.AppTech zvyšuje efektivitu, protože programové struktury a pohybové sekvence nemusí být pokaždé přeprogramovány, ale mohou být jednoduše znovu použity. V důsledku časové úspory tak zůstává více času pro zákaznicky specifická přizpůsobení a optimalizace.

 

Offline programování průmyslových robotů: výhody 


Snadná obsluha

Software KUKA.AppTech je snadno ovladatelný díky srozumitelným programovým strukturám a opakujícím se příkazům. Programování robota pomocí stavebnicového systému s prefabrikovanými prvky snižuje dobu školení začátečníků.

Flexibilita a bezpečnost

KUKA.AppTech využívá pevná VST/VÝS-rozhraní pro různé druhy PLC a řídicí systémy KR C. Příslušné moduly PLC umožňují snadné řízení robota KUKA. 

Maximální efektivita a komfort

Díky efektivnímu a zjednodušenému offline programování pomocí inline formulářů a nápovědy s dialogem lze robota rychle uvést do provozu a úsilí se celkově sníží až o 30 procent.

Přizpůsobení podle specifické aplikace zákazníka

Prvky pro staniční a komponentní programy se nechají pružně přizpůsobit specifickým požadavkům zákazníka. Předem naprogramované moduly lze individuálně přizpůsobovat nebo rozšiřovat o uživatelsky definované funkce.

Systém programování offline šetří čas

S KUKA.AppTech probíhá větší část programování robotů offline na PC. To přináší úsporu času a nákladů.

Vyvinuto na základě zkušeností z praxe

Software KUKA.AppTech byl vyvinut na základě dlouhodobě osvědčených koncepcí z praxe. Software tak přesně odpovídá potřebám uživatele a poskytuje vysokou kvalitu.

KUKA.AppTech: Aplikační a základní moduly

Technologický balíček KUKA.AppTech disponuje různými moduly, které lze použít k programování robotů: Základní moduly už jsou naprogramovány a lze je přidávat k robotu jediným kliknutím. Aplikační moduly se instalují a přizpůsobují individuálním požadavkům podle dané potřeby. Uživatelé mohou využít například následující moduly:

Návod k obsluze a programování vždy po ruce 

Máte-li zájem o bližší specifikace a dokumentace týkající se KUKA.AppTech, navštivte naši digitální databázi znalostí KUKA Xpert. 
Bezprostředně po své úspěšné registraci budete mít přístup k velkému množství funkcí. Verifikací svého účtu získáte navíc specifické firemní informace a benefity. Tento proces slouží bezpečnosti vašeho individuálního přihlášení a může trvat několik dnů.

Školení ve výcvikovém středisku

Instalace, konfigurace a použití celého stavebnicového systému KUKA.AppTech pro programování robotů.