Vyberte si svoje miesto:

Štát

Inovativní 3D virtuální předváděcí místnost společnosti KUKA: Vyzkoušejte si lékařskou robotiku na vlastní kůži

Vítejte v nové 3D virtuální předváděcí místnosti lékařské robotiky společnosti KUKA! Poznejte naše roboty v akci – a pohybujte se volně pomocí několika kliknutí v prostoru. Seznamte se s jejich vlastnostmi a zjistěte, jak různorodá jsou možná využití v lékařské technice.

21. júla 2021


Podívejte se robotovi přes rameno, zatímco jako součást lékařského přístroje podporuje léčbu pacienta: To je od teď možné v nové 3D virtuální předváděcí místnosti společnosti KUKA . Vše je napodobeno jako na operačním sálu, ve kterém se nachází tři animovaní roboti. Můžete se pohybovat pomocí několika kliknutí a své myši – nebo pomocí svého chytrého telefonu se systémem Android – virtuálním prostředím a přitom se seznámit s různými aplikacemi. Podívejte se například na animovaný LBR Med při biopsii nebo jak zobrazovací systém vybavený zařízením KR QUANTEC pořizuje snímky pacientky. Pacientka leží na lůžku, které drží jiný robot společnosti KUKA řady KR QUANTEC, a je tedy volně pohyblivé.

Rychle a snadno uvidíte, co roboty společnosti KUKA dokážou

K robotům máte tak blízko, jak k nim mají jinak blízko jen lékaři a lékařští specialisté. Kromě animovaných aplikací získáte kliknutím na dotykové body na robotech další informace o možnostech aplikací, USP a referencích partnerů společnosti KUKA. Také pomocí videí můžete rychle a snadno nahlédnout do robotických možností lékařské techniky a sami pro sebe objevit svět lékařské robotiky.

Kliknutím na dotykové body získáte další informace o robotických možnostech lékařské techniky

Lékařská robotika firmy KUKA: Malý výběr z velké rozmanitosti aplikací

3D virtuální předváděcí místnost ukazuje působivý výběr možných oblastí použití, ve kterých může tým společnosti KUKA poskytovat podporu. Obor lékařské robotiky specialisty na automatizaci, tedy společnosti KUKA, nabízí kromě robotů pro držení těžkých lékařských přístrojů nebo přepravu pacientek a pacientů také sdílený, citlivý robot: LBR Med. Je speciálně certifikovaný pro použití v lékařských přístrojích. Po integraci robota zákazníkem společnosti KUKA do jeho lékařských přístrojů je robotický systém využíván lékařskými specialisty, například jako asistent v diagnostice, chirurgii a terapii. S více než 20 lety zkušeností v lékařské technice a odbornými znalostmi v oblasti automatizace poskytuje lékařská robotika společnosti KUKA podporu při integraci a aplikaci robotických komponent do vašeho lékařského přístroje.