Vyberte si svoje miesto:

Štát

Palletiseerrobot

Paletovací roboty firmy KUKA

Společnost KUKA Vám nabízí rozsáhlý sortiment paletovacích robotů – pro použití při paletování a depaletování s nosností od 40 do 1 300 kg a dosahem do 3 601 milimetrů.


Vsaďte na nejrychlejší paletovací roboty – a na nejširší sortiment na trhu: S našimi kompaktními paletovacími roboty se střední nosností jste výborně vybaveni pro rychlé stohování europalet. Roboty KR QUANTEC PA v provedení Arctic jsou naše energeticky úsporné paletovače pro paletování ve vysoké třídě nosnosti: perfektní pro paletování na velmi malém prostoru. Velmi těžkých břemen se chopí naše paletovače pro těžká břemena – s robotem KR 1000 titan PA také v řádu tun.

Všechny modely disponují vhodnou mechanikou robota, počítačově řízeným ovládáním robota KR C5 a ručním ovladačem KUKA smartPAD.

Paletovací roboty firmy KUKA: Vaše výhody

Vysoce výkonný: Paletovací roboty firmy KUKA jsou jedny z nejrychlejších paletovačů na trhu – s vysokou precizností a přesností při opakování. Štíhlá a lehká konstrukce umožňuje paletovacím robotům KUKA vyšší dynamiku, kratší doby taktu a vyšší produktivitu.

Všestrannost: Různé nosnosti, dosahy a speciální provedení Vám poskytují správný paletovač i pro ty nejnáročnější úkoly. Všechny rozhraní a přívody energií jsou univerzálně dimenzovány.

Kompaktní: Kompaktní a štíhlá konstrukce všech paletovacích robotů Vám umožní rychlou a snadnou integraci do stávajících zařízení. Díky malým kolizním konturám Vám umožní efektivně rozšířit využitelný pracovní prostor a inovativní koncepty buněk.

Bezúdržbový: Všechny součásti paletovacích robotů jsou vybaveny hnacími svazky s malým opotřebením. Díky pokročilé a robustní konstrukci vykazují extrémně dlouhé intervaly údržby – s dostupností 99,995 procent a maximální energetickou úsporností.

Paletizační robot KUKA

Paletovací roboty firmy KUKA stohují velmi těžká břemena s nejvyšší přesností – a přitom šetří místo a jsou nenáročné na údržbu.

Řada robotů KUKA pro balení a paletizaci.
Správný specialista pro každý vkus.

Pro paletovací robot se střední nosností

Naše paletovací roboty se střední nosností (do 40 kilogramů) bodují rychlostí, protože dosahují pracovní rychlostí až 56 cyklů za minutu. Paletovače se střední nosností se blýskají dosahem – a proto se perfektně hodí pro precizní stohování europalet. Čtyřosá kinematika umožňuje stohování palet až do výšky 1,8 metru.

Získejte více informací o robotu KR 40 PA a jeho schopnostech.

Palletiseerrobot
Robot KR 40 PA stohuje europalety tak rychle jako žádný jiný – až do výšky 1,8 metru.

Paletovací robot se střední nosností (řada QUANTEC)

Paletovací roboty KR QUANTEC PA jsou nejrychlejší, nejpřesnější a nejvýkonnější ve své třídě. Malá hmotnost umožňuje maximální dynamiku a nepřekonatelnou přesnost. Proto se KR QUANTEC PA perfektně hodí pro náročné paletování s nosností 120 až 240 kilogramů a maximální dosahy – v provedení Arctic speciálně také pro chladicí prostory. Tak můžete bez námahy na sebe stohovat více palet ve velké výšce.  

Získejte více informací o robotu KR QUANTEC PA a jeho výhodách.

Palletiseerrobot
Robot KR QUANTEC PA precizně zvládá i stohování několika palet ve velké výšce.

Paletovací roboty s nosností až 700 kilogramů

Paletovací roboty firmy KUKA pro těžká břemena toho zvládnou podstatně víc. Vedle vysoké nosnosti se vyznačují v kombinaci s dosahem až 3.150 milimetrů maximálními pracovními rychlostmi. Lze tak stohovat těžká břemena vysokou rychlostí – a to s těmi nejdelšími intervaly údržby.

Konstrukce dutých hřídelí s průchozím otvorem nedostižitelných 60 milimetrů umožňuje prostorově úsporné koncepty buněk. Objevte naše paletovače s velkou nosností a jejich flexibilitu:

KR 300-2 PA, KR 470-2 PA a KR 700 PA

 

Palletiseerrobot
U těžkých břemen je robot KR 700 PA v té nejlepší formě – a stohuje výš než všechny ostatní.

Paletovací roboty s nosností až 1.300 kilogramů

S paletovacími roboty řady KR 1000 titan snadno zvednete i ta nejtěžší břemena. Robot KR titan PA je prvním robotem na světě pro břemena až 1.300 kg – s neomezenou dynamikou a krátkými dobami taktů je nejsilnějším paletovačem na trhu. Díky velkému dosahu a minimální kolizní kontuře obsáhnou silné paletovací roboty řady titan další pracovní prostor. 

Přečtěte si, jak dělá robot KR 1000 titan čest svému jménu.

Palletiseerrobot
Robot KR 1000 titan stohuje ta nejtěžší břemena s nejvyšší rychlostí a maximálním dosahem.