Vyberte si svoje miesto:

Štát

KR DELTA

Vysokorychlostní roboty speciálně navržené pro úkoly typu Pick-and-Place splňují nejvyšší hygienické a bezpečnostní požadavky. Roboty Delta přesvědčí nízkými provozními náklady při balení, manipulaci a montáži v řadě náročných průmyslových odvětví, jako je potravinářství, farmacie a elektronika.


Přesný pick-and-place, blesková rychlost a vynikající užitečné zatížení až 6 kg

Tak rychlý, tak přesný a flexibilní: Všechny roboty KR DELTA byly vyvinuty pro odvětví rychloobrátkového zboží. Jejich maximální rychlost odpovídá době cyklu až 0,32 sekundy. Samozřejmě s vysokou přesností opakovatelnosti bodu a přesností opakovatelnosti úhlu. Přitom patří k nejsilnějším robotům Delta na trhu, protože mohou přemisťovat a balit produkty s hmotností až 6 kg. S tělesem z nerezové oceli nebo uhlíkových vláken jsou certifikovány pro oblasti, ve kterých je nezbytná maximální hygiena: Ať už jde o manipulaci se syrovými potravinami nebo s léky či elektronickými součástkami. Naše roboty Delta navíc bodují velkou pracovní oblastí a jsou vhodné pro automatizaci v celé řadě průmyslových odvětví.

Proč KR DELTA nabízí prvotřídní hospodárnost

Společnosti, které se snaží o automatizaci pracovních procesů, hledají levné a odolné roboty. Kompaktní roboty Delta společnosti KUKA jsou hospodárné nejen z hlediska pořizovací ceny, ale zejména v provozu. Se zapouzdřenými převodovkami a kulovými klouby ze samomazného materiálu jsou téměř bezúdržbové. Motory robotu Delta jsou připevněny přímo k základně. Souhra s řídicím systémem robota KR C5 micro zajišťuje obzvlášť komfortní a hospodárný provoz. Flexibilní řízení vyžaduje obzvlášť málo místa, má velmi nízkou spotřebu energie a nabízí maximální bezpečnost.
 • Vysoký výkon 

  • minimální doba cyklu pod 0,32 s
  • precizní aplikace Pick-and-Place na několika dopravníkových pásech
  • vysoká přesnost opakování bodů
  • vysoká přesnost opakování úhlů
 • Výhodný provoz

  • nízká spotřeba energie
  • Úkoly Pick-and-Place na nejmenším prostoru
  • nižší nároky na údržbu
  • snadné čištění
 • Hygienický 

  • Verze Hygenic Machine celá z nerezové oceli
  • nepřetržité mazání H1
  • Vysoká třída ochrany IP67 a IP65
 • Certifikovaná bezpečnost

  • Certifikát CE
  • Certifikát UL
  • DIN ISO 14159 / Použití potravinářského tuku
  • Clean Room ISO 14644, třída 4 pro osu 4

3 - 3 Nosnosť

1200 - 1200 Dosah

Pick-and-Place DELTA-Roboter_designed to perform


Průmyslově osvědčený design

 • Velká pracovní oblast: Dosah 1 200 mm, vertikální pracovní oblast 350 mm
 • Rozsah provozních teplot od 0 °C do 45 °C
 • Malý půdorys podstavce: ∅ 350 mm

Obzvláště nenáročné na údržbu

 • Během celé životnosti není nutné domazávání
 • Převodovka s doživotním mazáním
 • Samomazací kulové hlavy

Široká škála použití

 Ideální pro automatizaci aplikací typu Pick, Pack and Place u všech druhů rychloobrátkového zboží (Fast Moving Consumer Goods - FMCG).

Flexibilní příruba

Příruba je vhodná pro rychlou a snadnou montáž různých chapadel s různými funkcemi a velikostmi.

Bezproblémová integrace

Bezproblémová integrace do výrobní linky díky volitelnému softwaru pro rozpoznávání objektů, optimální sledování dopravníku (Conveyor-Tracking) a koordinaci robotů a dopravníkových pásů.

Hygiena jako standard

Průmyslový robot ve verzi Hygienic Machine je vhodný pro primární oblast se surovinami, verze HO s Hygienic Oil pro sekundární oblast, například v oblasti finálního balení potravin.

Vysokorychlostní manipulace v celém balicím řetězci

Primární oblast, kde platí maximální požadavky na hygienu, klade na roboty zvláštní nároky. Tady jde o přímý kontakt s otevřenými potravinami, bílkovinami a léky nebo o nejcitlivější elektronické součástky. Ale také v sekundární oblasti jsou hygienické požadavky vysoké a potravinářská maziva NSF H1 jsou povinná. Tím se zabrání kontaminaci pokrmů, kosmetiky nebo léčiv ve fázi finálního balení. Pro každou oblast jsme vyvinuli správného robota Delta.

Nejcitlivější zboží plně pod kontrolou: robot Delta pro primární oblast

Kompletně z nerezové oceli, s možností dokonalého čištění a vysokou rychlostí: To vše nabízí KR DELTA ve verzi Hygienic Machine. Kyselina, zásada ani horká voda mu nijak neškodí díky nerezovému pouzdru s vysokou odolnosti proti korozi. Třída krytí IP 67 platí pro celého robota a IP 69K pro osu 4. Robot s paralelním ramenem, chráněný proti prachu a vlhkosti, lze čistit vysokotlakým čističem do 100 kPa. Robot DELTA je navržen podle německých potravinářských norem LFGB, amerických norem FDA a EHEDG. Zjistěte více o robotech DELTA v provedení Hygienic Design

Hledá se: Robot na syrové maso, sýry, sladké nebo kyselé produkty. Našel se: KR DELTA ve verzi Hygienic Machine.

Rychlé třídění a balení: robot Delta pro sekundární oblast

Lehká konstrukce, působivá rychlost a zároveň extrémní přesnost: Tím vším přesvědčuje KR DELTA ve verzi HO (Hygienic Oil). Navíc boduje potravinářskými mazivy H1 ve všech osách. Díky jeho tělesu z uhlíkových vláken a pohyblivé hliníkové desce A4 robot dokáže extrémně rychle akcelerovat. Při použití v rámci úkolů typu Pick-and-Place, stejně jako při balení a třídění, rameno robota Delta dosahuje v malém cyklu obratnosti doby cyklu kratší než 0,32 sekundy.

Přání: Pick, Place and Pack, vše bleskurychle a precizně. Skutečnost: KR DELTA v provedení HO.

KR DELTA Prehľad údajov

KR 3 D1200 KR 3 D1200 HM
Zaťaženie
3 kg
3 kg
Maximálny dosah
1200 mm
1200 mm
Konštrukcia
Štandardné
Štandardné
Prevedenie podľa prostredia
Štandardné
Hygenic machine
Montážna poloha
Strop
Strop
Krytie
IP 67
IP 67, IP 69K
Datové listy
KUKA Marketplace

Další odkazy

Riadenie
Balíky robotov
Pozitívne & lineárne jednotky

Požádejte o cenovou nabídku nebo získejte další technické podrobnosti pro Robot KR DELTA

Vyžádejte si nabídku Navštivte my.KUKA Marketplace

Společně ještě účinnější: Vysokorychlostní roboty Delta a softwarové balíčky KUKA

Ať už jde o koordinaci více robotů, sledování výroby nebo kontrolu kvality pomocí výkonného systému Vision a integrovaného zpracování obrazu: KUKA má příslušný software. KR DELTA dosahuje maximálního výkonu s řídícím systémem KR C5 micro a aplikačním softwarem pro všechny rychle se pohybující aplikace.

Hledáte toho pravého robota Delta?

Rádi vám pomůžeme najít ideálního robota šitého na míru vašemu podnikání. 

Simulace výrobních procesů předem

Podívejte se předem, co vaše automatizační řešení dokáže později. Díky simulačnímu softwaru KUKA.Sim a digitálnímu dvojčeti.