Vyberte si svoje miesto:

Štát

Robotic Republic: Ecosystem značky KUKA

Robotic Republic představuje jednoduchou robotiku pro každého, sloučenou v nástroji Ecosystem KUKA.


Robotic Republic – Ecosystem, díky kterému je automatizace flexibilní a snadná pro každého

Robotic Republic je na výrobci nezávislý Ecosystem, který nabízí všechny komponenty vysoce výkonných robotických aplikací na otevřené platformě. Ecosystem KUKA se vyznačuje rychle rostoucí nabídkou hardwarových a softwarových komponent. Můžete tak sestavovat individuální automatizační balíčky, které jsou bezpečné, kompatibilní a rychle připravené k použití.

Robotic Republic je dokonalým řešením pro průmyslovou automatizaci, která bude připravena na budoucnost.

Nové perspektivy v robotické automatizaci

V Robotic Republic spojuje společnost KUKA své síly s poskytovateli třetích stran, aby všem uživatelům umožnila snadno a nezávisle automatizovat jejich výrobu. Ecosystem KUKA neustále nabízí nové aplikace, rozšířené funkce a digitální služby, které se snadno používají a implementují.
 • Otevřený všem.

  Robotic Republic je otevřený, stále rostoucí Ecosystem, do kterého může aktivně přispívat každý, včetně uživatelů a technologických partnerů.
 • Rychlá připravenost k použití. 

  Všechny komponenty jsou vzájemně kompatibilní, takže je můžete rychle a snadno použít.
 • Snadno vyvolatelný.

  Video tutoriály a návody v Robotic Republic vás podpoří od konfigurace až po hotovou robotickou aplikaci.
 • Intuitivní svépomoc.

  V uživatelském fóru iiQKA si můžete vyměňovat nápady a otázky s ostatními uživateli iiQKA.

Sestavte si svou robotickou aplikaci online hned teď

Kupte si roboty a softwarové balíčky a nakonfigurujte své individuální robotické aplikace s kompatibilními robotickými doplňky, jako jsou vhodné bezpečnostní senzory, systémy Vision a chapadla.
Ihneď po vašej úspešnej registrácii budete mať prístup k mnohým funkciám platformy my.KUKA. Po overení vášho účtu získate aj informácie a výhody prispôsobené vašim potrebám. Tento proces zvyšuje bezpečnosť vášho individuálneho prihlásenia a môže trvať niekoľko dní.

Maximální kompatibilita – maximální bezpečnost

V Robotic Republic jsou všechny komponenty vzájemně kompatibilní. Certifikace KUKA navíc zaručuje splnění všech bezpečnostních norem, např. v oblastech spolupráce člověka s robotem a IT bezpečnosti. Ecosystem KUKA vám nabízí neustále rostoucí počet hardwaru a softwaru, který lze používat ihned po dodání. 

Robotic Republic se rozvíjí v globální síť zkušených odborníků na automatizaci a robotických nováčků, vývojářů softwaru a procesů a dalších partnerů.

Staňte se iiQKA Creator hned teď

Vytvářejte nové prodejní kanály s Robotic Republic.