Alegeți locația:

Štát

Ofițeri de conformitate KUKA

Persoanele dvs. de contact pentru toate chestiunile legate de conformitate


Director de conformitate

Marcus Gebert

Societatea pe acțiuni KUKA
Zugspitzstrasse 140
86165 Augsburg
+49 821 797-5295
marcus.gebert@kuka.com

Marcus Gebert

Ombudsman

Volker H. Hoffmann

(persoană de contact independentă de întreprindere; dacă se doreşte, se asigură anonimatul celui care raportează.)

Cabinet de avocatură Hoffmann & Partner
Hechtsheimer Strasse 35
55131 Mainz
+49 6131 9334-0
+49 160 93594621 (accesibilitate 24 de ore)
kanzlei@hoffmannpartner.de

Ofițeri de conformitate pentru segmentul de afaceri Robotics EMEA

Abdullah Cevik
KUKA Deutschland GmbH
Zugspitzstrasse 140
86165 Augsburg
+49 821 797-1226
abdullah.cevik@kuka.com

Abdullah Cevik

Ofițer de conformitate pentru sistemele de segment de afaceri EMEA

Klaus Konsek
KUKA Systems GmbH
Blücherstrasse 144
86165 Augsburg
+49 821 797-2572
klaus.konsek@kuka.com

Klaus Konsek

Ofițer de conformitate pentru segmentul de afaceri Swisslog EMEA

Mark Anthony Schaer, lic. iur.

Swisslog Holding AG

Webereiweg 3
5033 Buchs AG
Elveția
+41 76 822 54 84
mark.schaer@swisslog.com
Mark Anthony Schaer

Ofițer de conformitate pentru segmentul de afaceri Healthcare EMEA

Eliane Ritzmann, LL.M, lic.iur.

Swisslog Healthcare AG
Zürcherstrasse 39
8400 Winterthur
Elveția
+41 79 504 67 34
Eliane Ritzmann

Ofițer de conformitate Funcții Corporative EMEA

Karoline Strobl
KUKA Deutschland GmbH
Zugspitzstrasse 140
86165 Augsburg
+49 821 797 4370
karoline.strobl@kuka.com

Karoline Strobl

Ofițer de conformitate pentru America (toate segmentele de afaceri)

Jenny Husby

KUKA US Holdings Company LLC
6600 Center Drive
Sterling Heights, Michigan 48312
SUA
+1 586 795 1103
jenny.husby@kuka.com

Jenny Husby

Ofițer de conformitate pentru segmentul de afaceri China cu Taiwan și Hong Kong

Zhou Fang

KUKA Robotics China Co., Ltd.
No.889 Kungang Road, Xiaokunshan Town,
Songjiang District,
201614, Shanghai, R.P.China
+86 57072659
zhou.fang@kuka.com

Zhou Fang

Ofițer de conformitate APeC (Asia / Pacific fără China, Taiwan și Hong Kong)

Alexander Hartmann

KUKA Robot Automation (Malaezia) Sdn.
Bhd. 200101020284 (556041-W)
Nr. 5, Jalan PPU 2A, Taman Perindustrian
Puchong Utama i32,
47100 Puchong, Selangor D. E. Malaezia.
+60 3 8066-0788
alexander.hartmann@kuka.com

Alexander Hartmann
* Adresele de e-mail nu pot fi accesate pentru a le proteja împotriva spam- boți.