Vyberte si svoje miesto:

Štát

Speciálně přizpůsobený servis pro roboty a stroje

Od prvotního nápadu až po upgrade – podporujeme vás po celou dobu životního cyklu robotické automatizace a nabízíme vám služby a várobky na míru.


Portfolio zákaznických služeb KUKA (KUKA Customer Services Portfolio)
Takto žijeme podporou v rozsahu 360°

U společnosti KUKA je servis více než jen jedna oprava nebo dodání náhradního dílu. Automatizační zařízení obecně procházejí během svého životního cyklu čtyřmi fázemi. Začíná to plánováním a výběrem vhodných řešení, pokračuje bezproblémovým uvedením zařízení do provozu a jejich efektivním provozem a končí generálními opravami a modernizací systémů.

Každou z těchto čtyř fází podporujeme našimi odbornými znalostmi společnosti KUKA a také individuálním poradenstvím, koncepcemi řešení na míru a vynikajícím řízením služeb.

Čtyři fáze řízení životního cyklu služby

Plánování a simulace robotických zařízení

Optimální výběr typu robota a použitých technologií je základem úspěšné automatizace. Ve spolupráci s vámi naplánujeme správné řešení pro váš úkol pomocí simulací, studií proveditelnosti a zkušebních sestav. Tímto způsobem snížíte rizika plánování a vyhnete se zbytečným následným nákladům hned od začátku.

Můžete také využít naší široké nabídky kurzů. KUKA College podporuje vaše zaměstnance prostřednictvím inteligentní kombinace metod digitálního učení a praktického osobního školení.

Dobře podložená simulace robotické buňky minimalizuje rizika z hlediska dostupnosti a rozložení buňky, optimalizuje dobu cyklu offline a zajišťuje efektivní fázi plánování.

Programování a uvedení do provozu

Využíváme naše know-how, abychom zajistili, že fáze uvádění do provozu a spouštění vaší automatizace proběhne hladce a efektivně v co nejkratším čase. Naši technici se starají o programování, vývoj inteligentních aplikačních řešení a zajišťují správnou montáž vašich robotů.

Postaráme se o každý projekt, ať už drobné programové změny nebo realizaci kompletní robotické buňky. Vždy se můžete spolehnout na nejvyšší standardy kvality našeho řízení služeb.

Vaše zařízení nainstalujeme a smontujeme. Bezchybným prvním uvedením do provozu a instalací zajistíme správné provozní parametry komponent robota.

Údržba a opravy zařízení

Pro úspěšnou výrobu je rozhodující dostupnost, výkon a kvalita automatizačních zařízení. Nabízíme vám proto služby na míru a preventivní údržbu pro trvalý provoz robotiky. Patří mezi ně bezpečné dodávky náhradních dílů, prohlídky a profesionální opravy a také kvalifikované kontroly výkonu.

Řízení robotických služeb je prováděno podle nejpřísnějších norem ve všech oblastech. Tímto způsobem maximalizujeme dostupnost zařízení a garantujeme spolehlivě vysoký výkon ve vaší výrobě.

Pravidelná preventivní údržba je základem vysoké dostupnosti vašeho zařízení. Výběrem správné úrovně služeb lze dobu odezvy zkrátit na minimum.

Prodloužený životní cyklus robotů

Ať už se jedná o upgrade nebo generální opravu systému – zaručujeme udržitelné a dlouhodobé využití vašich automatizovaných robotických řešení. V závislosti na provozních parametrech a individuálních požadavcích přijímají naši odborníci různá opatření k optimalizaci vašich zařízení.

V závěrečné fázi životního cyklu se jedná o různé typy servisních zásahů, od cílených modernizací až po komplexní opravy nebo dokonce kompletní výměnu vašeho robotického systému. Díky tomu vám můžeme poskytnout bezpečný druhý životní cyklus vaší investice. 

Kromě novinek nabízí společnost KUKA také použité průmyslové roboty. Ty jsou u nás důkladně kontrolovány, v případě potřeby repasovány a na všechny díly je poskytována záruka. 

KUKA. Our Service. Your success.

Profesionální, spolehlivé a rychlé – naše řízení je zaměřeno na zvýšení vaší produktivity. Jsme vám k dispozici se službami údržby, oprav a optimalizace životního cyklu na přibližně 70 místech po celém světě.

 • Výrobní kompetence

  100% odborné znalosti výrobce s hloubkovými znalostmi výrobků a aplikací

 • Nejvyšší kvalita

  Vysoce kvalifikovaný servisní personál pro maximální standardy kvality

 • Servis na míru

  Nabídky šité na míru potřebám našich zákazníků

 • Přístup 24/7/365

  Zákaznický servis po celém světě a 24 hodin denně: Elektronické služby, místní a vzdálená podpora 

Pro perfektní zákaznický servis

Díky našim celosvětově dostupným službám pro celý životní cyklus vás dlouhodobě doprovázíme a nabízíme vám komplexní podporu pro vaši společnost a procesy. Další informace o tomto tématu naleznete v naší brožuře ke stažení. 

 • Preview 1
 • Preview 2
 • Preview 3

Společnost KUKA nabízí více odborných znalostí a bezpečnosti

Potřebujete okamžitou technickou podporu?

Neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis. Jsme vám k dispozici a zodpovíme všechny vaše dotazy.