Wybierz swoją lokalizację:

Kraj

Specjaliści ds. zgodności korporacyjnej KUKA

Twoja osoba kontaktowa we wszystkich sprawach związanych ze zgodnością korporacyjną


Główny specjalista ds. zgodności korporacyjnej

Marcus Gebert

KUKA Aktiengesellschaft
Zugspitzstrasse 140
86165 Augsburg
+49 821 797-5295
marcus.gebert@kuka.com

Marcus Gebert

Rzecznik Praw Obywatelskich

Volker H. Hoffmann

(Osoba kontaktowa niezależna od przedsiębiorstwa; w razie potrzeby informator może zachować anonimowość.)

Kancelaria adwokacka Hoffmann & Partner
Hechtsheimer Strasse 35
55131 Mainz
+49 6131 9334-0
+49 160 93594621 (czynna przez całą dobę)
kanzlei@hoffmannpartner.de

Specjalista ds. zgodności korporacyjnej dla segmentu biznesowego Robotyka EMEA

Abdullah Cevik
KUKA Deutschland GmbH
Zugspitzstrasse 140
86165 Augsburg
+49 821 797-1226
abdullah.cevik@kuka.com

Abdullah Cevik

Specjalista ds. zgodności korporacyjnej dla segmentu biznesowego Systemy EMEA

Klaus Konsek
KUKA Systems GmbH
Blücherstrasse 144
86165 Augsburg
+49 821 797-2572
klaus.konsek@kuka.com

Klaus Konsek

Specjalista ds. zgodności korporacyjnej dla segmentu biznesowego Swisslog EMEA

Mark Anthony Schaer, lic. pr.

Swisslog Holding AG

Webereiweg 3
5033 Buchs AG
Szwajcaria
+41 76 822 54 84
mark.schaer@swisslog.com
Mark Anthony Schaer

Specjalista ds. zgodności korporacyjnej dla segmentu biznesowego Healthcare EMEA

Eliane Ritzmann, LL.M, lic. pr.

Swisslog Healthcare AG
Zürcherstrasse 39
8400 Winterthur
Szwajcaria
+41 79 504 67 34
Eliane Ritzmann

Specjalistka ds. zgodności korporacyjnej Funkcje EMEA

Karoline Strobl
KUKA Deutschland GmbH
Zugspitzstrasse 140
86165 Augsburg
+49 821 797 4370
karoline.strobl@kuka.com

Karoline Strobl

Specjalistka ds. zgodności korporacyjnej w obu Amerykach (wszystkie segmenty biznesowe)

Jenny Husby

KUKA US Holdings Company LLC
6600 Center Drive
Sterling Heights, Michigan 48312
USA
+1 586 795 1103
jenny.husby@kuka.com

Jenny Husby

Specjalista ds. zgodności korporacyjnej dla segmentu biznesowego Chiny z Tajwanem i Hongkongiem

Zhou Fang

KUKA Robotics China Co., Ltd.
No.889 Kungang Road, Xiaokunshan Town,
Songjiang District,
201614, Szanghaj, Chińska Republika Ludowa
+86 57072659
zhou.fang@kuka.com

Zhou Fang

Specjalista ds. zgodności korporacyjnej APeC (Azja/Pacyfik bez Chin, Tajwanu i Hongkongu)

Alexander Hartmann

KUKA Robot Automation (Malezja) Sdn.
Bhd. 200101020284 (556041-W)
No. 5, Jalan PPU 2A, Taman Perindustrian
Puchong Utama i32,
47100 Puchong, Selangor D. E. Malezja.
+60 3 8066-0788
alexander.hartmann@kuka.com

Alexander Hartmann
* Adresy e-mail nie zostały podlinkowane ze względu na ochronę przed spamem.