Wybierz swoją lokalizację:

Kraj

Dr Yanmin (Andy) Gu

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Prezes zarządu, wiceprzewodniczący firmy Midea Group

Życiorys

Dr Yanmin (Andy) Gu

Armin Kolb

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Przewodniczący rady zakładowej w zakładach KUKA w Augsburgu

Życiorys

Armin Kolb

Larissa Brandis

Członek Rady Nadzorczej reprezentujący pracowników

Niezależny przedstawiciel rady zakładowej zakładów KUKA w Augsburgu

Życiorys

Larissa Brandis

Wilfried Eberhardt

Członek Rady Nadzorczej reprezentujący pracowników

Chief Marketing Officer w firmie KUKA AG

Życiorys

Wilfried Eberhardt

Ferdije Rrecaj

Członek Rady Nadzorczej reprezentujący pracowników

Życiorys

Ferdije Rrecaj

Carola Leitmeir

Członek Rady Nadzorczej reprezentujący pracowników 

Wiceprzewodniczący Rady Pracowników zakładów KUKA w Augsburgu

Carola Leitmeir

Dr Myriam Meyer

Członek Rady Nadzorczej Pracodawców

Dyrektor zarządzający firmy mmtec

Życiorys

Dr Myriam Meyer

Christoph Schell

Członek Rady Nadzorczej Pracodawców

Chief Commercial Officer Intel Corp.

Życiorys

Christoph Schell

Carina Veit

Członek rady pracowniczej
Sekretarz organizacji w okręgu Bawarii i dyrektor okręgowy IG Metall w Monachium
Carina Veit

Dr. Chang Wei

Członek Rady Nadzorczej Pracodawców

Chief Technology Officer w Midea Group Co., Ltd.

Życiorys

Dr. Chang Wei

Wenxin (Marianna) Zhao

Członek Rady Nadzorczej Pracodawców

Chief People Officer Midea Group

Życiorys

Wenxin (Marianna) Zhao

Helmut Zodl

Członek Rady Nadzorczej Pracodawców

CFO Clarios, LLC

Życiorys

Helmut Zodl

Informacje uzupełniające na temat rady nadzorczej

Tutaj można znaleźć ciekawe informacje na temat komitetów rady nadzorczej i ich kadencji.

 

Poniższa tabela zawiera przegląd członków różnych komitetów (Committees) rady nadzorczej.

Więcej informacji na temat pracy komitetów uzyskasz pod tym linkiem: Komitety Rady Nadzorczej

Komitet Rady Nadzorczej

Członkowie komitetu

Komitet Rady Nadzorczej

Członkowie komitetu

Komitet Rady Nadzorczej

Członkowie komitetu

Komitet Rady Nadzorczej

Członkowie komitetu

Komitet Rady Nadzorczej

Członkowie komitetu

Komitet Rady Nadzorczej

Członkowie komitetu

Komitet Rady Nadzorczej

Członkowie komitetu

Komitet Rady Nadzorczej

Członkowie komitetu

Komitet ds. nominacji 

Dr Yanmin (Andy) Gu

Marianna Zhao

Komitet ds. personelu

Dr. Yanmin (Andy) Gu (przewodniczący)

Armin Kolb

Marianna Zhao

Carina Veit

Komitet ds. kontroli (Audit Committee)

Helmut Zodl (przewodniczący)

Dr Yanmin (Andy) Gu

Armin Kolb

Carola Leitmeir

Dr Myriam Meyer

Ferdije Rrecaj

Komitet ds. strategii i technologii

Christoph Schell (przewodniczący)

Larissa Brandis

Dr Yanmin (Andy) Gu

Armin Kolb

Carola Leitmeir

Dr Myriam Meyer

Dr. Chang Wei

Carina Veit

Komitet ds. łączności

Dr. Yanmin (Andy) Gu (przewodniczący)

Larissa Brandis

Marianna Zhao

Armin Kolb