Vyberte si svoje miesto:

Štát

Pracovníci zodpovední za súlad spoločnosti KUKA

Vaši kontaktní partneri vo všetkých otázkach týkajúcich sa súladu


Hlavný pracovník zodpovedný za súlad (Chief Compliance Officer)

Marcus Gebert

KUKA Aktiengesellschaft
Zugspitzstrasse 140
86165 Augsburg
+49 821 797-5295
marcus.gebert@kuka.com

Marcus Gebert

Ombudsman

Volker H. Hoffmann

(kontaktná osoba nezávislá od spoločnosti; v prípade potreby bude zachovaná anonymita oznamovateľa.)

Anwaltskanzlei Hoffmann & Partner
Hechtsheimer Strasse 35
55131 Mainz
+49 6131 9334-0
+49 160 93594621 (24-hodinová dostupnosť)
kanzlei@hoffmannpartner.de

Pracovníci zodpovední za súlad pre obchodný segment Robotika v regióne EMEA

Abdullah Cevik
KUKA Deutschland GmbH
Zugspitzstrasse 140
86165 Augsburg
+49 821 797-1226
abdullah.cevik@kuka.com

Abdullah Cevik

Pracovník zodpovedný za súlad pre obchodný segment Systémy v regióne EMEA

Klaus Konsek
KUKA Systems GmbH
Blücherstrasse 144
86165 Augsburg
+49 821 797-2572
klaus.konsek@kuka.com

Klaus Konsek

Pracovník zodpovedný za súlad pre obchodný segment Swisslog v regióne EMEA

Mark Anthony Schaer, lic. iur.

Swisslog Holding AG

Webereiweg 3
5033 Buchs AG
Švajčiarsko
+41 76 822 54 84
mark.schaer@swisslog.com
Mark Anthony Schaer

Pracovník zodpovedný za súlad pre obchodný segment Healthcare v regióne EMEA

Eliane Ritzmann, LL.M, lic.iur.

Swisslog Healthcare AG
Zürcherstrasse 39
8400 Winterthur
Švajčiarsko
+41 79 504 67 34
Eliane Ritzmann

Pracovník zodpovedný za súlad pre Korporátne funkcie v regióne EMEA

Karoline Strobl
KUKA Deutschland GmbH
Zugspitzstrasse 140
86165 Augsburg
+49 821 797 4370
karoline.strobl@kuka.com

Karoline Strobl

Pracovník zodpovedný za súlad v regióne Severnej a Južnej Ameriky (všetky obchodné segmenty)

Jenny Husby

KUKA US Holdings Company LLC
6600 Center Drive
Sterling Heights, Michigan 48312
USA
+1 586 795 1103
jenny.husby@kuka.com

Jenny Husby

Pracovník zodpovedný za súlad pre obchodný segment Čína, Taiwan a Hong Kong

Zhou Fang

KUKA Robotics China Co., Ltd.
No.889 Kungang Road, Xiaokunshan Town,
Songjiang District,
201614, Šanghaj, Čína
+86 57072659
zhou.fang@kuka.com

Zhou Fang

Pracovník zodpovedný za súlad pre APeC (Ázia/Tichomorie bez Číny, Taiwanu a Hong Kongu)

Alexander Hartmann

KUKA Robot Automation (Malaysia) Sdn.
Bhd. 200101020284 (556041-W)
No. 5, Jalan PPU 2A, Taman Perindustrian
Puchong Utama i32,
47100 Puchong, Selangor D. E. Malajzia.
+60 3 8066-0788
alexander.hartmann@kuka.com

Alexander Hartmann
* Z dôvodu ochrany pred spambotmi nie je možné na uvedené e-mailové adresy kliknúť.