Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Személyzet
    Személyzet
  • Gyakornok hallgató
    Gyakornok hallgató

Feladatok

  • a HR csapat napi operatív munkájának támogatása,
  • HR dokumentumok aktualizálása, szükséges módosítások elvégzése előzetes egyeztetés alapján, archiválás,
  • oktatási lapok rögzítése adatbázisban, dokumentálás, iratrendezés,
  • önéletrajzok GDPR szerinti nyilvántartása,
  • felvételi folyamatban való aktív részvétel (telefonos előszűrések, adatbázis kezelés, értesítések kezelése e-mailben és telefonon),
  • beléptetési folyamatban való aktív részvétel (belépő dokumentációs csomag összeállítása, oktatóanyagok, betanulási tervek nyomtatása, kiosztása).

Elvárások

  • folyamatban lévő aktív, nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok gazdasági területen,
  • érdeklődés a HR szakma iránt,
  • MS Office ismeretek,
  • heti minimum 2-3 munkanap vállalása,
  • jó kommunikációs képesség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • rugalmasság, csapatszellem.

Előny

  • kommunikációs szintű angol nyelvismeret.

Amit kínálunk

versenyképes juttatás; céges laptop és telefon; szakmai tapasztalatszerzés nemzetközi környezetben; szakdolgozatírás lehetősége

Belépés időpontja: Azonnal