Vyberte si svoje miesto:

Štát

Automated guided vehicle systems

Inteligentní intralogistika představuje hnací prvek čtvrté průmyslové revoluce. KUKA vyvíjí a integruje bezobslužné transportní systémy (AGVS) pro přizpůsobitelné a pružně rozšiřitelné propojení vaší výroby a logistiky skladu. 

Flexibilizace průmyslových výrobních procesů

Digitální proměna, globální soutěž a rostoucí rozmanitost variant u proměnlivých velikostí výrobních sérií vyžadují flexibilní výrobu. Klíčovým faktorem ke splnění těchto požadavků je konektivita průmyslových výrobních procesů a výrobních součástí. V tomto kontextu jsou průmyslový internet věcí a autonomní dopravní systémy důležitými hnacími silami, které rozbíjí statické výrobní struktury a umožňují plně automatické a přizpůsobitelné koncepce interní logistiky skladů. KUKA vyvíjí a integruje inteligentní bezobslužné transportní systémy (AGVS), díky nímž je intralogistika vaší výroby zcela automatizovaná, lokálně flexibilní a škálovatelná.

Výhody inteligentních, bezobslužných transportních systémů

Jako jeden z předních specialistů na automatizaci na celém světě podporuje KUKA výrobní společnosti při komplexní optimalizaci jejich tvorby hodnot pomocí plně automatizovaného systému AGVS. Efektivní intralogistické dopravní systémy znamenají revoluci pro tok materiálu díky transparentnosti a inteligentnímu řízení.


Výhody inteligentních, bezobslužných transportních systémů


Snížení investičních a provozních nákladů

Primární řídicí systém KUKA AIVI založený na umělé inteligenci naviguje AGV na ad hoc vypočítaných trasách pro maximální efektivitu a vytížení. Tím je možno snížit počet použitých AGV. Z toho důvodu lze výrazně snížit investiční a provozní náklady.

Rychlejší příprava zboží k odběru

Virtuální kompletační řešení umožňují simulovat a emulovat linkové procesy aplikací AGV. Tak lze optimalizovat kompletační procesy. V rámci virtuálních školení je navíc možné minimalizovat chybovost při přípravě zboží k odběru.

Kratší reakční doby

Použitím KUKA AIVI, našeho inteligentního primárního řídicího systému, který řídí automaticky řízená vozidla (AGV) v rámci výrobního prostředí, je tok materiálu lokálně pružný a transparentní. Lze tak rychleji reagovat na měnící se poptávku, optimalizovat plánování termínů a zajistit přesnost termínů.

Snížení škod v důsledku přepravy a výpadkovost

Použití AGVS umožňuje volné transportní cesty a vyšší bezpečnost ve výrobě. Bezpečnostní funkce AGV a jejich navigace inteligentním primárním řídicím systémem KUKA AIVI snižují škody v důsledku přepravy a výpadkovost. Flexibilita a hospodárnost vaší výroby se tak výrazně zvýší.

Kompletní výkonnostní spektrum z jedné ruky

KUKA poskytuje ucelený rozsah dodávky k integraci bezobslužných transportních systémů - od hardwaru přes primární řídicí systém KUKA AIVI a integraci až po servis. Poradíme vám a vypracujeme inovativní řešení v oblasti interní logistiky skladů podle individuálních požadavků vaší výroby. Od poradenství a projektového řízení přes konstrukci až po uvedení do provozu je společnost KUKA vaším spolehlivým partnerem pro inteligentní koncepce mobility.

 • Inteligentní řídicí software

  KUKA nabízí KUKA AIVI, řídící software založený na umělé inteligenci. Tento software přebírá komunikaci mezi výrobními součástmi a umožňuje zákazníkovi monitorovat a kontrolovat stav výroby. Na přání jsme schopni integrovat také software třetí strany s cílem dosáhnout optimálního řízení vašich intralogistických dopravních systémů.
  Poskytujeme KUKA AIVI, náš inteligentní software k řízení vašich výrobních procesů.
 • Integrační řešení

  Jako jeden z předních specialistů na automatizaci společnost KUKA uplatňuje po celém světě své rozsáhlé know-how v oblasti automatizace a digitalizace a provádí komplexní optimalizaci tvorby hodnot v průmyslové výrobě. KUKA navrhuje, plánuje a realizuje inteligentní, bezobslužné transportní systémy pro pružné fungování a optimalizaci průmyslových výrobních procesů.

  Zjistěte více o efektivních intralogistických řešeních.
 • Automaticky řízená vozidla

  Bezobslužné transportní systémy řídí násobek automaticky řízených vozidel, aby byl tok materiálu v rámci výroby lokálně pružný a škálovatelný. V této souvislosti musí být AGV bezpečná a spolehlivá. Na vyžádání je společnost KUKA schopna integrovat vlastní automaticky řízená vozidla (AGV) nebo také AGV třetích stran.

  Objevte produktové portfolio automaticky řízených vozidel od společnosti KUKA.
 • Služby

  Rychlost, spolehlivost, a předvídatelnost jsou rozhodujícími faktory pro flexibilní intralogistické výrobní procesy. KUKA zaručuje nejlepší servisní služby a maximální kvalitu servisu pro efektivní výrobní procesy. Nabízíme globální distribuci a dostupnost náhradních dílů, zákaznickou podporu na místě a servis na dálku.