Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Minőségirányítás
    Minőségirányítás
  • Gyakornok hallgató
    Gyakornok hallgató

Feladatok

  • hatósági jelentések előkészítésében segédkezés,
  • hulladékokkal, veszélyes anyagokkal kapcsolatos tevékenységek felügyelete, támogatása,
  • hulladékgazdálkodással, vegyi anyagokkal kapcsolatos nyilvántartások vezetése,
  • részvétel a telephelyi környezetvédelmi és munkavédelmi bejárásokon, közreműködés az intézkedések végrehajtásában,
  • auditokon való részvétel,
  • megelőző, helyesbítő, javító intézkedések koordinálása,
  • gyártási folyamatok környezetvédelmi és munkavédelmi támogatása,
  • részvétel a kockázatelemzések előkészítésében, lebonyolításában,
  • baleseti kivizsgálásokban való aktív részvétel,
  • közepes fizikai munka (konténerek, tárolók, hordók mozgatása kézi raklapemelővel).

Elvárások

  • elsősorban környezetmérnöki tanulmányokat folytató hallgatók jelentkezését várjuk (MSc-sek és BSc-sek jelentkezését is várjuk),
  • tudj önállóan és csapatban is dolgozni,
  • beszélj német vagy angol nyelven minimum társalgási szinten,
  • rendelkezz számítástechnikai ismeretekkel (MS Office),
  • heti legalább 24 órás munkavégzés és minimum 6 hónap munka vállalása.

Amit kínálunk

• a szakmai gyakorlatnak megfelelő juttatás, • stabil, hosszú távú gyakorlati hely, • diplomamunka elkészítésének lehetősége, • diploma megszerzése után állásajánlati lehetőség, • nagyvállalati környezetben megismerkedhetsz a környezetvédelem és a munkavédelem szakmai munkájával, • jártasságot szerezhetsz auditori felülvizsgálatokban, intézkedési tervekben, • füzesgyarmati munkavégzés esetén szállás biztosítása

Belépés időpontja: Azonnal