Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Gyártástámogató mérnök gyakornok

Szerezz tapasztalatot, tanulj és fejlődj Füzesgyarmaton, a KUKA legnagyobb magyarországi telephelyén!

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Gyártás
    Gyártás
  • Diák munkák
    Diák munkák

Feladatok

  • gyártási folyamatok feltérképezése,
  • fejlesztési javaslatok a gyártóterületekkel kapcsolatban,
  • a megvalósításban való részvétel a társrészlegekkel együttműködve,
  • fejlesztések dokumentálása, prezentálása,
  • műszak- és gyártásvezetők támogatása.

Elvárások

  • folyamatban lévő aktív nappali tagozatos mérnöki tanulmányok (BSc vagy MSc),
  • heti legalább 24 órás munkavégzés és minimum 5 hónap munka vállalása,
  • tudj önállóan és csapatban is dolgozni,
  • német vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete előny.

Amit kínálunk

•a szakmai gyakorlatnak megfelelő juttatás • stabil, hosszú távú gyakorlati hely •diplomamunka elkészítésének lehetősége •izgalmas feladatok, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség •tagja lehetsz egy fiatal, lendületes csapatnak •füzesgyarmati munkavégzés esetén szállás biztosítása

Szakmai gyakorlatnak megfelelő juttatás
Stabil, hosszú távú gyakorlati hely
Diplomamunka elkészítésének lehetősége
Fiatal, lendületes csapat

Belépés időpontja: Azonnal